Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha olyan lányokkal nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha olyan lányokkal nem kezdek, akik már sok pasin túl vannak? Pedig elvileg ezek tudják mi a jó!

Figyelt kérdés

Mert szóba szokott kerülni, hogy hány barátja volt eddig, és mikor meghallom, hogy 4,5,6 és 17 éves, akkor elmegy tőle a kedvem, mert eszembe jut, hogy hány srác vette már kezelésbe, előttem és fúj!

Ez nem normális igaz?

Azt mmondják, ezek a lányok a legjobbak, mert tapasztaltak! De engem undorral tölt el, hogy hány kan smárolt elottem vele, meg hányan fogdosták!

18f



2014. jún. 20. 14:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
4-5 pasitól még nem lesz valaki tapasztalt. Nyugodtan töltsön csak el undorral, ez teljesen ok.
2014. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%

Hát ki tudja, mi a normális. Én 23 sráccal szexeltem, 27 éves vagyok. Volt komoly kapcsolatom is, 3. szerintem inkább az számít, hogy mennyire tapasztalt, nem az, hogy kik "érintették"őt.


Nincs valami baj amúgy a fejedben? szerintem a birtoklási vágyad furcsa. én pl. sosem veszek használt ruhát, mert már valakié volt.:D


27L

2014. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
Olyan partnert választaz, amilyen szeretnél, feltéve, ha találsz. Szerintem amit leírtál, az kényszerképzet, de végülis a te dolgod, hogy kivel kezdesz.
2014. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Használt barátnő! Xd
2014. jún. 20. 14:22
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem "ezek", hanem ők. Egyszerű: keress olyan lányt, aki a te kritériumaidnak megfelel.
2014. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Ezzel valahogy én is így voltam, de nem tudom miért van. Mindig is szűz lánnyal akartam az elsőmet, de persze ez eléggé irreális. A végén egy olyan lánnyal jöttem össze, aki előttem egy pasival feküdt le, de azon is nehezen tettem túl magam. Mondjuk ezen már valamennyire túljutottam, de mondjuk ha azt mondaná hogy lefeküdt 10 pasival, akkor már lehet én sem kívánnám annyira.
2014. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

Miért lenne valami baj a fejében a kérdezőnek? lol.

Ennek köze nincs a birtoklási vágyhoz, visszataszítónak tartja,ha egy 17 éves lány már 4-5 pasival smárolt vagy akár le is feküdt velük. Szerintem is sok 4-5 pasi egy 17 éves lánynak. A te pasiaid száma, pedig szerintem nagyon durván sok.


19/L

2014. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg, de én se szívesen vagyok valakinek a 16. partnere még ilyen fiatalon:D
2014. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Én sem jönnék össze olyan nővel, akinek 2-3 pasinál több volt. Vagy olyannal, aki még mindig tartja a kapcsolatot bármelyikkel. Vagy olyannal, akinek volt dolga cigánnyal, ázsiaival vagy nigg.errel. Illetve a dohányzás is elég kizáró ok... :D


Mielőtt még valaki rosszmájúskodna, van barátnőm, igen. :)

2014. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A "használt barátnő Xd" kommented alapján te még ne csajozz. A korod nem függ össze a párkapcsolathoz való érettséggel.
2014. jún. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!