Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő egyfolytában néz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő egyfolytában néz az utcán és mosolyog folyamatosan az azt jelenti hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

Semmi fura nem volt rajtam, éppen "csúcsformában voltam" (üzletet kötni mentem egy ügyféllel: legszebb öltöny-nadrág, cipő és a legjobb céges autót kaptam meg az alkalomra) Éppen kiszálltam a kocsiból és mentem át az út túloldalára, amikor oldalra néztem és egy nagyon csinos kutyasétáltató csaj mosolygott rám messziről. Elnéztem, visszanéztem és még mindig engem nézett és mosolygott. Utána visszamosolyogtam, ő meg integetett és mégjobban mosolygott (más ember a környéken nem volt, először jól körülnéztem hátha mögöttem mosolyog valakire :D)


Ez azt jelentette hogy bejöttem neki és akár elkérhettem volna a számát is? Még nem volt velem ilyesmi soha, nem is próbálkoztam utcán soha sem mert általában nem szeretik a nők. Az összes kapcsolatom baráti vagy munkatársi ismerettségből lett.


2014. jún. 20. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, azt.
2014. jún. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem csak figyelmeztetni próbált hogy vigyázz kutyaszar, de neked állandóan csak a szexen jár az eszed.
2014. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Az a baj, hogy valószínüleg csak a körítés tetszett neki: öltöny, autó..
2014. jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

# 3

Hasonló helyzetben én is pont ezt gondoltam volna...

2014. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Igen valószínűleg rád nézett és első saccra: Hmm... nem is rossz pasi, elfogadnék egy ilyet otthonra :D
2014. jún. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jó már neked, hogy van munkád, a csaj is tuti a pénzedre ment :D
2014. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!