Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is csak egy igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csak egy igaz szerelem létezik?

Figyelt kérdés
Én így vagyok vele..mégpedig az első fiú az életemben, aki az örök és igaz szerelmem marad...még akkor is, ha már ő nem szeret. A többi"szerelem" sokkal másabb és gyengébb.
2014. jún. 20. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiatal lehetsz még, tehát később máshogy fogod gondolni.
2014. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én egyetértek veled! lehet azért, mert a szitu is egyezik.

de én is így gondolom.

2014. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fasse tudja, lehet az csak különlegesebb, mert első.
2014. jún. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem az első volt a legerősebb.
2014. jún. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a fiatalkori szerelmet az ember azért érzi olyan felejthetetlennek és erősnek, mert még nincs elég élettapasztalat, hogy rájöjjön nincs is olyan, hogy igaz szerelem! fiatalon még azt hiszed, hogy ásó-kapa-nagyharang és bla...bla...bla... de aztán úgyis kibújik a szög a zsákból és kiderül, hogy ugyanolyan riban*c vagy nők esetében fas*zfej az illető!
2014. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez csak mese. Nincs így.
2014. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!