Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt hivatalos szexuál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt hivatalos szexuál terapeuta, akivel beszélhetnék és tudna segíteni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 20. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Tedd fel a kérdésedet ide, és a legjobb tudásunk szerint fogunk segíteni.
2014. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs róla papírom, de az vagyok:D
2014. jún. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jah,van!Itt mindenki az! Vagy csak annak hiszi magát.
2014. jún. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nekem komoly segítségre lenne szükségem.

érzelmileg nagyon szeretem a páromat és már 3 éve együtt vagyunk. de egy ideje már teljesen közömbös vagyok szexuális téren. ez egyáltalán nem egészséges,hiszen 18 éves lány vagyok. tudom,hogy milyen szeretnék lenni,hogy mire lenne szüksége a páromnak,de nem megy,leblokkolok és rossz érzés fog el,mintha megbuktam volna,mint barátnő. pedig minden olyan kellemes,amit a párom ad nekem,mégsem megy :(

2014. jún. 20. 17:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Mióta?

Történt akkortájt valami?

2014. jún. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez összetett. A libidó hiány lehet testi, és érzelmi is.

pl: nem egy fogamzás gátlónak is lehet ilyen hatása.

És ha mondjuk olyan típus vagy, hogy neked erős szerelem kell a szexhez, akkor a "kiszeretés" már elég, hogy ne kívánd.

Gondolom önkielégíteni sem szoktál.

Két felé érdemes elindulni.

Egyrészt tartani egy alapos revíziót a kapcsolatban,

és ezt lehet csinálni egy nőgyógyászati váróban is, ahol elmondod, hogy libidó hiányod van. Ha ugyanis testi ok/gyógyszer hatása az az ő asztala.

Ha úgy érzed, hogy nem kapcsolati gond, és hormon probléma sincsen, akkor viszont szexuál pszcihológus, de nem itt, hanem magánrendelésben. (van honlapjuk, keress rá, és jelentkezz be) Először járd végig a testi részt is (doki)

2014. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

pár hónapja kezdődött,nem vettem észre semmi fontos dolgot,ami kiválthatta volna.

nagyon szeretjük egymást,nem szeretném,ha ez rontaná el a kapcsolatunkat. pár hete írattam fel új fogamzásgátlót,aminek más az összetétele,mert a nőgyógyászom figyelembe vette a libidó hiányát.

2014. jún. 20. 18:11
 8/8 anonim ***** válasza:
dr. Rusz Editre keress rá a neten. Ő nagyon jó szakember, nekem is rengeteget segített.
2014. jún. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!