Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lesz a férfi céltalan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz a férfi céltalan? Az ő hibája vagy valami gyerekkori trauma miatt van? 24 L

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
mit értesz céltalan alatt? milyen téren nincsenek céljai az emberednek?
2014. jún. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem páromról van szó, egyszerűen néha látok ilyen megfáradt embereket, céltalanok, örömtelenek.
2014. jún. 20. 18:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Belefásulnak az életbe. Nem mindenkinek fenékig tejfel az élet, nem mindenhol van kolbászból a kerítés és nem mindenki tud vigyorogva élni a szarban se.
2014. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 DanteSoS ***** válasza:
én is céltalan voltam amig szüleim el nem váltak azért voltam céltalan mert szüleim elnyomtak amint elváltak egymással lettek elfoglalva nem voltam elnyomva és szabadon fellélegezve találtam egy életcélt amit sajnos sokan el itélnek de ez van én igy élem az életem
2014. jún. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Frankl: ...mégis mondj igent az életre

Olvass.

2014. jún. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!