Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért vannak ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért vannak ezek a dolgok, működhet?

Figyelt kérdés
Egy 18 éves srác 6 évvel idősebb nálam és nem akarom mit akar tőlem, vagy, hogy én mit akarok... Szerintetek működhet egy ilyen kapcsolat, mert egyértelmű, hogy ő azt akar

2014. jún. 20. 21:47
 1/6 Altegor983 válasza:

Határozottan utasítsd vissza a közelítését!

Én is voltam 18 éves,ilyenkor csak a szex körül jár az eszük,de az én mércémmel is abszurd egy 12 lánnyal évessel kikezdeni,meg amúgy sem egészséges ez a felfogás!

Amúgy,BIZTOS,hogy nem fog ez működni,...ha a srác tudomásul vesz,akkor 2-3 évet hagyjatok egymás közt,ha utána még mindig szeretitek egymást,akkor hajrá az intim kapcsolatnak,de addig türtőztessed a pasidat!

2014. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem is arról van szó, csak nem tudom komolyan vegyem-e. Meg olyan aranyos, szerinte én vagyok a hercegnője
2014. jún. 20. 22:10
 3/6 anonim ***** válasza:

nem működhet. a srácot le is csukják ilyenért! btk tiltja az ilyet.

nézd meg! beleegyezési korhatár.

2014. jún. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hercegnő, persze.. 18 éves, és már most pedofil. szólj a szüleidnek!
2014. jún. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a szüleiddel beszéld meg, Ők biztos tudnak segíteni neked!
2014. jún. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, talán átgondolom
2014. jún. 21. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!