Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkó vagyok az exemmel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó vagyok az exemmel, hogy túl legyen végre rajtam. Jól teszem?

Figyelt kérdés

Már több mint fél éve sír nekem, hogy szeret és újra akarja kezdeni. Egyébként pont amiatt mentünk szét, mert folyton minden apróságon sírt, hisztirohamai voltak és bőgött. Férfi létére...

Az elején kedves voltam és megértő, mára már elfogyott a türelmem. Nem veszem észre, köszönök ha kell de aztán arrébb megyek, nem válaszolok a levelire. Bunkó vagyok igen, de mást már nem tudok kitalálni, hogy jobb legyen neki és nekem se menjen az agyamra. Jól teszem, lesz ennek eredménye vagy továbbra is hallgathatom a sírását?


2014. jún. 20. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó!
2014. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Konkrét tanácsot nem tudok adni, de nem biztos, hogy a bunkóság a legjobb megoldás. Viszont az sem, hogy tűrsz.
2014. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 intrepid ***** válasza:
Én bepróbálkoztam egy nőnél, lazán azt mondta, ha ketten maradnánk csak, akkor kihalna az emberiség. Értettem belőle, attól még haverok maradtunk.
2014. jún. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is tettem már ezt xD helyesebb lett volna az aranyközéputat megtalálnom, de mostmár lényegtelen :) Szerintem magyarázd el neki, hátha megérti. Ha hisztizik, fogadd passzívan, de ne légy bunkó. Tartsd meg a büszkeséged s emberséged is.
2014. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Inkább nézz őszintén magadba. Nem azért bunkózol vele, hogy lekopjon, hanem azért, mert nem vagy annyira egyenes, hogy megmond neki egyértelműen, minden félreérthető és reményt keltő szó nélkül, hogy VÉGE. És azért bunkózol, mert legyezgeti a hiúságod, hogy azért még mindig megszerezne téged.


Ne bunkó légy, mert az a saját szegénységi bizonyítványod, hanem mondd meg szegény srácak világosan és egyértelműen, hogy neked már nem kell soha többé az életben! Hagyd, hogy elfelejtsen! Hidd el, van annyi esze, hogy megértse!


25N

2014. jún. 21. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, lehet, hogy te eddig szerencsés voltál, de hidd el, van olyan srác, aki a teljesen egyértelmű nem hitegetős meg nem talonba rakós nem után sem képesek leálni, és továbbra is próbálkoznak. Sőt, ugyanilyen lányt is ismrrek. Nem kívánom neked, hogy egyszrr egy hasonló srácnak kelljen megmagyaráznod, hogy pontosan mit is jelent a nem szó.
2014. jún. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5-ös, hidd el, elmondtam már neki sokszor, szépen, csúnyán, egyenesen, nyersen, mindenhogyan.

A hiúságomat nem legyezgeti, hogy egy értetlen mániákus fut utánam, elhiheted. Nem kell rögtön rosszindulatúnak lenni.

2014. jún. 23. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!