Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A duci nők miért sikeresebbek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A duci nők miért sikeresebbek párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés
Én csinosnak mondott nő vagyok 172 cm és 56 kg hosszú szőke haj. Sok pasi udvarol de mind csak szexet akar. Ezzel nem csak én vagyok így, hanem sok hasonló kaliberű barátnőm is. Viszont a duci nő ismerőseimnek mindnek van párjuk, boldogok stb.
2014. jún. 20. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem súly kérdése, hanem személyiségé, kisugárzásé, önbizalomé. Amúgy elárulom, akik szexet akarnak, azok között is akadnának bőven, akik kapcsolatot IS akarnak, csak nem akarnak zsákbamacskát venni...
2014. jún. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem feltétlen igaz... Te speciel ezt látod. Én 174 cm vagyok, és 58 kg, hosszú, barna hajam van... Mégis sokan próbálkoznak nálam, de van barátom közel 1,5 éve
2014. jún. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Őket is dugni akarják, de ők meg is fogják a pasit. Newton fejére alma esett mire rájött, hogy van gravitáció. Hát a te fejedre is eshetne valami.
2014. jún. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Sok pasi udvarol de mind csak szexet akar."


Ezt ők mondták?

2014. jún. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát jól nézne ki ha mind csak mosógépet akarnának neked eladni.
2014. jún. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4. Igen sok mondta is és soknál utána derült ki, miután....
2014. jún. 20. 23:01
 7/14 anonim ***** válasza:
Nahát. Én pedig nem csak megdugni akarnálak.
2014. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Na látod ezt nem tudom, de ez valóban így van.
2014. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az életem teszem rá, hogy volt/voltak olyan fiú aki komolyan szeretett volna összejönni. Az is lehet, hogy szerelmes is volt.
2014. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9. igen volt, komolyan összeakart jönni, nem is volt helyes, kövér volt, 1 hét után megvolt a szex aztán kijelentette, hogy ő rájött, hogy nem készült fel egy komoly kapcsolatra, meg inkább egy ducival tudná elképzelni............
2014. jún. 20. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!