Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok válogatós, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mifu12 kérdése:

Én vagyok válogatós, vagy csak szimplán nincs szerencsém?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Pár hónapja bekövetkezett nálam egy afféle "hiányérzet" , nem értettem pontosan mi lehetett az oka. Erre többen azt mondták, egy barátra lenne szükségem és beláttam, hogy ez így igaz.

Ezzel nem is lenne probléma, de az eddigi "jelentkezők" közül egyiküknél sem éreztem hogy összejöhetne a dolog... persze volt egy srác, akivel minden jó lett volna, de pont ő nem érdeklődik ilyen téren irántam és ezt erőltetni butaság lenne. Lehet ronda a megfogalmazás, de aki nem kéne jön, aki pedig kéne, most valahogy elérhetetlen..Vagy ez ilyen kegyetlen dolog?



2014. jún. 20. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Így van, ez egy kegyetlen dolog.
2014. jún. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor bizonyára nem csak én vagyok ezzel így. Csak annyira elkeserítő.
2014. jún. 20. 23:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Aranyos csajnak tűnsz, ne add fel és sok szerencsét! :) 15/f
2014. jún. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyakran vagyok én is igy vele fiúként szóval szerintem ez elég gyakori azoknál akik nem szeretnének csak úgy összejönni mindenkivel.
2014. jún. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.:)

aranyosak vagytok.

2014. jún. 20. 23:51
 6/9 anonim válasza:
na én teljesen megértelek velem is ez a helyzet aki tetszik annak én nem kellek de akik meg nem tetszenek azoknak kellek(bár hozzá teszem h ebből nincs sok) :/ szomorú az élet L/17 de egyszer eljön a mi időnk remélem :)
2014. jún. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
fiatal vagy még, van időd.valószínűleg szép is, ha van jelentkező. a kegyetlenség nem itt kezdődik. keresd a jó oldalát a dolgoknak. a lényeg,hogy ne keseredj el. sajnos, de lesz ez még így se, és akkor is pozitivnak kell maradni.
2014. jún. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:)

Nos, szerencsére sok pozitív visszajelzést kapok mind külsőre és belsőre egyaránt. Az más kérdés hogy élek e vele. Szóval lehet egy kis önbizalom sem ártana akkor mellé.

De a pozitív vijágnézettel sosem volt probléma .^^

2014. jún. 21. 02:08
 9/9 A kérdező kommentje:
*világ . hopp:)
2014. jún. 21. 02:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!