Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmet sokan megnézik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet sokan megnézik az utcán, bepróbálkoznak nála és ez már mindennapos. Zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Semmiképpen nem akarom, hogy megváltozzon. Ő így jó, de már zavar.
2014. jún. 21. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
na én emiatt sem tudnám elképzelni, hogy szép barátnőm legyen :/
2014. jún. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem az zavar, hogy azt írod nem akarod, hogy megváltozzon.


Miért, miben kell megváltoznia? A viselkedése okot ad a bepróbálkozásra...? Mert nyilván átműttetni nem tudja magát...

2014. jún. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azzal, hogy mások mit gondolnak róla/tetszik nekik, semmit nem tudsz csinálni. Inkább fogd fel úgy, hogy tök jó, hogy egy ilyen lány pont veled van.:)
2014. jún. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem kacsingat ki, és azt látod, h szeret, akkor nincs gond.

Légy rá büszke, és ha úgy érzed, h nem vagy elég vonzó a csajodhoz képest, tuningold fel az önbizalmad.... sportolj, fazonírozz....

Ha szeret, akkor lesz.ja a többi srácot.

2014. jún. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen barátnőm volt és nem tudtam mit csinálni vele. Reménykedj, hogy nem annyira hűtlen típus, hogy megcsaljon később, mert nagyon könnyen menne neki.


Te pedig járj el gyúrni, hogy legyen egy jó kiállásod. Akkor talán visszavesznek a srácok és csak a hátad mögött fognak merni próbálkozni.

2014. jún. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rá nagy a kereslet, rád meg nem, ennek valószínűleg az lesz a vége, hogy ahogy már nem szeret annyira 1-2 év múlva, keres egy jobbat.
2014. jún. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%

#4

Az ott lehet "leszopja" is.

2014. jún. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért a bepróbálkozás szerintem már gyanús. Van jó pár csaj, aki kb. úgy megy végig az utcán a pasijával, hogy közben jobbra-balra teszi magát mindenkinek. Velem is volt már, hogy buszmegállóban végig bámult a csaj, közben pedig ott volt a pasija. Felszálltam a buszra, nekiállt mást nézni...
2014. jún. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7:

fantáziád határtalan :)

2014. jún. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!