Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg bunkó volt vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bunkó volt vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, barátom 22 éves. Ma van az első évfordulója a párkapcsolatunknak. Barátom jelenleg nyári szüneten van és nem is dolgozik, én viszont 12 órázok reggel 8-tól este 8-ig, emellett szóbeli érettségire készülök. A főnököm kiadta ezt a hétvégét, hogy a vizsga előtt tudjak még gyorsan tételeket átnézni, így barátomnak megmondtam, hogy utoljára péntek este találkozhatunk, mert hétvégén reggeltől estig tanulok. Ebbe bele is egyezett, és még ma délután hatkor írta, hogy 9-kor jön hozzám.

Munkahelyemen egész nap ment a légkondi és délután éreztem, hogy végig szúr a légcsövem, majd iszonyúan kapar a torkom. Egy jó kis torok- és/vagy tüdőgyulladás van kilátásban. Már terveztem mára egy romantikus vacsit, el is készítettem előre, de nem tudtam volna lenyelni a fájó torkommal, ráadásul a hűtőbe volt és jéghideg. Így 20:15-kor beestem hullafáradtan és nekiálltam főzni. Már farkaséhes voltam, mivel utoljára csak az ebédszünetemben, délben tudtam enni egy kis cseresznyét. Közben kicsit ki is csinosítottam magam, hogy ne legyek annyira nyúzott. Nagyon siettem, így 9-re pont kész lettem. Megterítettem. Vártam. Eltelt öt, tíz, tizenöt, majd harminc perc és sehol senki. Ránéztem a Facebookomra és a következő üzenet várt: "Szia szivem, teljesen kiment a fejemből, de megígértem már rég a haveromnak, hogy elmegyek vele sörözni. Bocsi, majd bepótoljuk." - 18:45-kor írta.

Azonnal felhívtam és hallható volt a felháborodottságom, de még visszafogtam magam. Erre hallottam, ahogy a haverja rajtam röhög a telefon végén, kiparodizál és ilyeneket mondott, hogy "Jaaaaaj szegényke".

Mit tehettem volna, összepakoltam mindent és 11-kor beájultam az ágyba. Erre felhív engem hajnali 1-kor, hogy az ablakom alatt van, nézzek ki. Kinéztem, integettem, de mondtam neki, hogy menjen haza, mert anya úgyse engedi be most.

Visszaaludtam, majd apa felvert most fél 3-kor, hogy hányt a macska, takarítsam fel. Felkeltem, és sikerült felélénkülnöm és írtam neki egy üzenetet Facebookon, hogy rosszul esett a mai erre ezt írta: "Képes voltam lesétálni fél órát, még arra a pár másodpercre is, amíg láttál, de oké, te tudod"

Hát, kissé ki vagyok akadva most... Jogosan? Azon gondolkoztam, hogy nem fogom keresni most, hátha észreveszi magát.


2014. jún. 21. 03:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Foci vb van:) meg le kell venni a légkondit:) viccet félretéve nagyjából igazad van. A pasid kicsit hogyismondjam nem viselkedett megfelelően.
2014. jún. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mákszemnyit tul érzékeny vagy es egyebkent is eleg nyafogas lehetsz: ha valakinek kapar a torka, egyaltalan nem biztos, hogy begyulladt es szinte kizárt, hogy tudogyulladasa legyen.

A hűtőbe tett ételt fel lehet melegiteni, baromsag volt ujra neki állni főzni.

Amúgy nagyon gyerekek vagytok meg, ha Facebookon üzengettek egymásnak,,...

2014. jún. 21. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ebből a kisregényből elég lett volna annyi, hogy a pasi az évfordulón a haverokkal volt.

A kutyát érdekli a munkaidő, a főnök meg a légkondi a hideg kajával.

2014. jún. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ez tényleg egy szófosás volt,kevés lényeggel,
2014. jún. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Tipikus hím.... Lesz.rja a Te erőfeszítéseidet, de ha ő keresztbetesz fél szalmaszálat, azért zengj ódát róla évekig.. -.-

Amúgy én elfelejteném neki, miután megbeszéltük, talán felfogta, amit mondtál.

2014. jún. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát, az hogy facebookon mondta le az esti randitokat egy sörözés miatt, nem korrekt. Az, hogy még ő van megsértve, hogy egykor elküldtet szintén nem az (ráadásul tudta, hogy tanulni akarsz másnap) viszont szerintem te is eléggé felfújtad a dolgot. Szerintem stressznek tudható be. Majd ha túl vagy az érettségin, akkor keresd, mert így csak feleslegesen veszekednétek.

Miből van ilyenkor még emelt szóbeli? Én azt hittem, hogy most már csak közepek vannak.

2014. jún. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is besértődtem volna a helyedben.
2014. jún. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Miért, ha SMS-t ír a barátom, akkor már nagyfiúk és nagylányok vagyunk? Tudtommal ha közbejön valami, akkor a felnőttek is telefonon keresik egymást, nem pedig egymás lakásához rohannak. Azért használunk Facebookot, mert az ingyen van.

Köszönöm az értelmes válaszokat, ami csak azt tartalmazta, hogy szófosásom volt. Eléggé szegényesek lehettek lelkileg, hogy nem értitek, hogy ebben az volt a lényeg, hogy sok minden közbejött, de én mindent megmozgattam, hogy meglegyen ez az este a barátom meg egy kis sörözés hallatán ágyőt mondott az egésznek.

Nem olyan kaját csináltam, amit meg lehet melegíteni, azt külön sütni kellett volna megint pár órán keresztül.

Ki mondta, hogy emeltezek? Közepezek.

Annyira imádom, hogy felteszek ide egy kérdést és nem magát az esemény egészét, lényegét elemzik a válaszadok, hanem kiragadnak részleteket és azt boncolgatják, meg hogy mit kellett volna csinálnom, meg az miért így van. Nem érdekel, hogy gyerekes a Facebook, vagy, hogy hülyeség volt a főzés, ez történt és kész. Kérdésre válaszoljatok basszus!

A többieknek köszönöm. Lehet, hogy túlérzékeny vagyok, de nekem ez az első komoly kapcsolatom és sajnos csak az egyik fél veszi komolyan.

2014. jún. 21. 09:51
 9/14 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Soha nem szoktam beteg lenni, azonban minden nyáron megfázok. Tudom már milyen, érzem, ha meg fog történni. Ez is pont ilyen, ma például már lázzal keltem és nincs semmi hangom.
2014. jún. 21. 09:58
 10/14 A kérdező kommentje:
1, 5, 6, 7-es válaszadóknak köszönöm :)
2014. jún. 21. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!