Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhet a lány aki szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet a lány aki szerelmes volt belém?

Figyelt kérdés
Pár éve megismerkedtem egy lánnyal, ő szerelmes lett belém, kinézetre nekem is bejött de nem jöttem össze vele. Kb másfél évig nem beszéltünk, aztán nemrég összefutottunk egy buliban és rámmászott, smároltunk. Tisztáztuk, hogy csak ennyi volt, de ez az egész engem azóta is "kísért". Megpróbáltam közeledni de elutasította, szóval csak mégrosszabb lett. Nem vagyok szerelmes az tuti, de akkor fogalmam sincs mi ez. Tanácsokat, tapasztalatokat ha tudnátok írni megköszönném!:)
2014. jún. 21. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez bonyolult ügy, és a legjobb lenne megbeszélni vele, de ha még beszélgetni sem akar akkor inkább verd ki...



...a fejedből a történteket XD

2014. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem HAGYJAD!! nehéz a szerelmet elfejteni de ha sikerül, akkor aztán tényleg sikerül magyarán UTÁL téged és irtózik tőled!!
2014. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!