Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan kéne reagálni erre a helyzetre?

Figyelt kérdés
Én 20 éves vagyok pasi 35.. Nem régiben megismerkedtem egy 15 évvel idősebb férfival.Nagyon jól kijövünk.Van hogy eljárok vele bulizni és van hogy nálluk is bulizunk. Ő azt monda nem csak sexet akar..de amikor ott vagyok nálla mindig nyomul rám..Igy nem egészen tudok rajta elmenni.Azt mondta nagyon tetszem neki. Történt köztünk pár intimebb dolog de még nem feküdtünk le..A szüleimnek se mertem még bemutatni mivel jóval idősebb...
2014. jún. 21. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Leírás alapján eléggé barátság extrákkal típusú kapcsolatra hajt szerintem.
2014. jún. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán foglalkozik olyankor veled? Talán úgy érzed hogy követelőző, nem vesz figyelembe téged? Siet?
2014. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen néha egy kicsit úgy érzem.
2014. jún. 21. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!