Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, kevesebb vagy több szexet szeretnétek a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 12:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Többet!
2014. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kevesebbet!
2014. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Többet!

Olyan hülye munkabeosztásunk van, hogy az nem tesz jót a szexnek köztünk, sokkal nagyobb igényünk volna, amúgy normál esetben általában ő kívánja kicsit többször. Nekem nagy étvágyam van, neki hatalmas.

2014. jún. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én meg kapcsolatot szeretnék, azzal kezdeném :D
2014. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én valamivel többet, de azért nem panaszkodom. :-)
2014. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem egyelőre pont annyi van, amennyit szeretnék :) de most előléptetik hamarosan a barátom, és többet kell majd dolgoznia, ezért félek, hogy ez nemsokára megváltozik... :(
2014. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ezen a héten?többet.. ( nem votl rá lehetőség, és idő, és kapacitás, mert túl sok más dolog volt ami miatt nem, ezen a heten)


Egyébként teljesen közös nevezőn vagyunk a szexuális étvágyunkat illetően.


Szeribtem az a jó, ha így van... A valaki többet akar, vagy kevesebbet, akkor ez gondot okzhat a kapcsolatban.

2014. jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Többet. Távkapcsolat, így keveset találkozunk. Olyankor mondjuk bepótoljuk rendesen az elmaradást, de sokszor vágyom a szexre akkor is, ha nem vagyunk együtt.
2014. jún. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Pont elég. De ha választani kell akkor többet. Heti 5-7 alkalom szokott lenni... Jobb szeretnénk minden nap a férjemmel, plusz hétvégén napi többször is, de nekem kb 3 szex után szünetet kell tartani mert valamiért fáj.... hát ez van, öregszem:( 28N
2014. jún. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Többet, mert nem szexelünk. De jó lenne.
2014. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!