Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az életetekben olyan ember, akibe egykor szerelmesek voltatok, de őt nem érdekelte és ha most közeledne, most már titeket nem érdekelne?

Figyelt kérdés
Még akkor se, ha nincs barátotok/barátnőtök!!
2014. jún. 21. 12:57
 1/10 anonim válasza:
hat ez buszkeseg kerdese...ha a buszkeseg fontosabb mint a szerelem akk nem erdekelne ..viszont ha letennem a buszkesegemet es tiszta szivbol szeretnem akk erdekelne ...
2014. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha más miatt nem közeledett akkor nem érdekelne. De gondolom lehet annak más oka is.
2014. jún. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

na, hosszabban leirom :) te vagy, akihez közelednek, vagy te közeledsz mindenkihez.


Igazából 3 ilyen van/volt az egész életemben (pasi vagyok).


Az egyikre éveket vártam, mikor megkerestem, üres levelet dobott vissza válasz gyanánt. Ő tehát ha keresne, képen vágnám.


A másikkal félreértettük egymást, igazából ő elvárta volna, hogy már az első randin mondjam meg neki, hogy mi van - persze, ő meg 2 hónapja fejezett be egy 3 éves kapcsolatot, és amikor kértem, beszéljük meg, többet nem válaszolt, csak pár hónap múlva "kapcsolat"-ban lett, ez volt a válasz. Ma már elmegyek szó nélkül mellette az utcán.


A harmadiknak meg tudtam normálisan mondani, és nem küldött el, csak "nem kell most neki senki". De nem tiltott ki az életéből, sőt. Ha közeledne, akkor igen, érdekelne, pedig ez is több mint egy éves dolog. Persze, ha lenne más nő az életembe, akkor sem küldeném el a pics.be, max sajnálnám.


Csak azt akartam ebből lehozni, hogy nem létezik olyan, hogy büszkeség... az a fontos, hogy akkor ő hogy reagálta le a közeledést?

2014. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van. Ha egyszer nem érdekeltem, akkor onnantól nem érdekel. Hiába vagyok egyedülálló, vagy hiába vagyok még szerelmes belé.
2014. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha sok idő telt el, akkor elképzelhető, hogy nem. Változnak az emberek, úgy ahogy az ő rézései változtak, úgy az enyém is változhat. Ezt szerintem nem befolyásolja az, hogy van-e épp barátnőm vagy nincs.

24F

2014. jún. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van. A legjobb barátom volt, én egy darabig szerelmes is voltam belé, ő ezt bizonyára tudta, pedig sosem beszéltünk erről. Elvette a szüzességem, sokszor lefeküdtünk, de nem voltunk együtt. Később lett barátom, neki közben rengeteg barátnője volt. Most újra szingli vagyok, és elkezdett hiányozni. A barátsága, mint ember, úgy mindenhogy. Neki 2 éves kapcsolata van, nekem kialakulóban van egy új, de nem telik el nap, hogy ne jutna eszembe. Volt egy olyan időszak az életemben, amikor bármikor a karjaiba ugrottam volna, ha kéri. Ma már nem hiszem, de még most is sokszor hiányzik.
2014. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A válaszokat elolvasva, nem kell gyerekek ide szerelem, úgy dugtok, mint a nyulak tavasszal, aki éppen jön... :-)


Nem irigykedek, csak elmondtam amit gondolok! :-)

2014. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7., miről beszélsz?
2014. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, de akinek még van ilyen leírhatja:)
2014. jún. 21. 14:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Volt akit nagyon akartam volna, mert nagyon tetszett (talán még szerelmes is voltam, nem tudom biztosan...) de sosem mondtam el neki.

Azóta is barátok vagyunk, én meg 4 éve a férjemmel vagyok. Szóval úgy már nem érdekelne...viszont sajnálnám hogyha fájdalmat okozok, és ezzel elveszteném a barátságát.


Ha nem lenne férjem, akkor sem kezdenék vele, mert ha akkor régen nem kellettem neki, most se kelljek. (biztosan nem kellenék neki úgy)

2014. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!