Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmélkedés, nem tudom mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmélkedés, nem tudom mi a helyes?

Figyelt kérdés
Tökéletes párt nem lehet találni. Nem létezik. De lehet valakit tökéletesnek látni az elején. És ha nem látjuk annak, akkor kisidővel ki tud alakulni? Magyarul ha találkozgatsz valakivel aki tetszik külsőre, belé tudsz szeretni?
2014. jún. 21. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, rengeteg pár kapcsolata így alakultki
2014. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én olyan emberrel ismerkedek aki külsőre nem igazán jön be. Viszont a belsője hihetetlenül vonzó. Ő a férfi számomra.
2014. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tökéletes párt lehet találni nagysokára, de addig is szép időket lehet tölteni az esélyesekkel:)
2014. jún. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!