Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi számít nagy korkülön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi számít nagy korkülönbségnek?

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálam változó.

Pl: 19 évesen nem lennék képes egy 15 éves fiúval összejönni. Viszont egy 30 éves férfival összejönnék.

De a korkülönbség nem számít a szerelemben.

2014. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én jelen esetben 19 éves vagyok, mondjuk egy 16 éves lánnyal még összejönnék, de felső határ meg mondjuk valahol 27-28 körül mondanám. Persze idősebb korban ez változhat. mondjuk 30 évesen +-10 év nem számítana, a fölött már nagynak gondolnám
2014. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

pl, ha egy csecsemőt meg akar dugni egy 98 éves tata... :-)


De nézz körül a "sztár"-világban, laza 40 éves korkülönbséggel dugnak mint kefekőtő (ha bírnak :-))... ...pl. Ernyei Bélának, tudjátok a nagy alfahímnek is van valami hasonló... :-)


jééé és nem hazudtam:

[link]

2014. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
így 25évesen 20éves még ok, 19 necces.. idősebb nő szerintem meg velem nem állna szóba :D
2014. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eddig úgy gondoltam, hogy a 15 év már nagy korkülönbség. Erre beleszerettem egy 18 évvel idősebb férfiba.
2014. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 DanteSparda ***** válasza:
szerintem a 10 év kor külömbség a maximum
2014. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
hát ez nehéz kérdés. Szerintem mindenkinek más. pl én 22 vagyok és a feleségem 61. De mégis nagyon jól élünk eggyüt már 1 éve. 22/f
2014. jún. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

lefelé, ha még áltsulis, akkor kizárt

felfelé ha komolyról van szó, akkor néhány év... ha csak szexről, stb... akkor lehet több is.


21f

2014. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mikor a férjemmel összejöttünk én 24 éves voltam, a férjem akkor töltötte a 21-et.


Lehetett volna fiatalabb is, pl 18 éves, ha agyilag olyan érett amilyen pasi nekem kellett...


Én 5-6 évet mondanék max. Bár én az idősebb pasikkal mindig befürödtem... vagy túl éretlenek voltak a korukhoz, és hozzám, vagy túl karótnyeltek...

2014. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!