Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a távkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a távkapcsolatokról? 16/L

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 15:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legkegyetlenebb dolog :/ Azt.
2014. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát ez a távolságtól is függ gondolom de erre én is kiváncsi vagyok! :)
2014. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
csak akkor van értelme, ha megvan határozva egy cél vagy időpont amikor a távolság megszűnik. pl 18évesen egyvárosba költöztök, egy suliba menetek, ilyenek.
2014. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ilyen fiatalon:marhaság
2014. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
De ha szeretik egy mást akkor működhet a dolog de persze a találkozások az igaziak meg a közösen eltöltött idő de van aki el van a technika nyújtotta lehetőségekkel de én ebbe nem nagyon hiszek hogy facen, skypon olyan jól elvannak mint élőbe :)
2014. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
De ha a srác 18 oda költözhet hozzád persze ha akérdés rád vonatkozik szóval a 2 év korkülönbség meg hogy 16 vagy szerintem nem nagy dolog...
2014. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztoan nehez:(

Mikor valakit a vilagon a legjobban szeretsz teljes szivedbol es o is igy erez es minden percben hozza bujnal olelned csokolnad...erintened

300km erre van toled es mashol talal munkat es nem itthon:(

Gyulolom ezt az erzest

2 honapra ment ki...elengedtem mert tudom h neki ez jo es mert szeretem...nalunk eggyenlore mukodik is de ha belegondolok abba h ebben az evben latom meg 4 hetet sirasban torok ki:(

16/L

2014. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, rám vonatkozik. Svédországban lakom. Szünetekben tudok Magyarországra menni. Ha minden jól megy, két év múlva, érettségi után, kijönne egyetemre. Nektek mi a véleményetek?
2014. jún. 21. 15:24
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani de kevés az esély, hogy rendesen működhet. Tapasztalat..rengeteg vitával jár, bizalmatlansággal stb. :/
2014. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hülye, aki belemegy. semmi értelme!
2014. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!