Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónapja van egy barátnőm és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja van egy barátnőm és úgy érzem hogy nem hozzávaló vagyok, hülye vagyok?

Figyelt kérdés
Egy nagyon szép lányról van szó, akivel mindent meglehet beszélni és az életem is eldobnám érte, de én magam nagyon rondának tartom és kétlem hogy neki tetszenék hiába mondja hogy cuki vagyok és stb, attól félek hogy talál valakit aki helyes és lelkileg is többet tud nyújtani neki.
2014. jún. 21. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
HA ilyen a felfogásod akkor ne csodálkozz!
2014. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Valoszinuleg azert jott veled ossze mert tetszel neki es tenyleg oszinten gondolja amit mondott! :)

Ne legyel ennyire onbizalom hianyos! :)

Mert a vegen ezert veszited el!

2014. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan amilyennek leírtad, akkor nem kell félned. Bízz benne, és légy boldog. Becsüld meg.
2014. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én megbecsülöm és mindent el is követek érte, csak olyan furcsa hogy egy olyannal jött össze mint én.
2014. jún. 21. 15:23
 5/9 anonim ***** válasza:

neked saját magadról nem reális a képalkotásod,megítélésed

higgy neki és szúrd el buta gondolatokkal ezt a kapcsolatot

élvezd ezerrel!!!!

2014. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*és NE szúrd el
2014. jún. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. jún. 21. 15:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 4 éve vagyok a férjemmel de kb hasonló érzésekkel telt el az első 2 év... aztán rájöttem, hogy tök feleslegesen parázok...ha ő nem tartana szépnek engem, nem akarna velem lenni, akkor nem lenne velem, nem vett volna el, nem bánna velem úgy mint egy királynővel:) stb...


Szóval ne aggódj:)

2014. jún. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én barátnőmnek is olyan pasija van aki bár nem egy adonisz meg vannak furcsa szokásai de a barátnőm odáig van érte. Mert a szerelem az ilyen. Plusz azt mondja olyan jó az ágyban, hogy semmi pénzért nem váltaná le.

De kicsit értékeld át magad és vedd észre, hogy biztos van benned valami nagyon jó külsőre meg belsőre is ha a barátnőd szeret. De azért ne bízd el magad!

2014. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!