Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés
25 eves vagyok, Angliaban elek wembley-ben. 22 evesen vallottam be magamnak hogy leszbikus vagyok. A csaladomat nem akartam sokkolni, nem akartam csalodast okozni, es mivel 1 ev mulva fejeztem be a foiskolat, diploma utan rogton kikoltoztem es ugy elhettem, ahogy akartam. osszejottem egy angol lannyal, aki nyiltan vallalja a massagat. Vele nagyon boldog vagyok/voltam, csak egy hatalmas problema van. O bemutatott a csaladjanak, a csaladja befogadott, szeretnek. En viszont feleslegesnek tartom 1800 km-re levo csaladomat belevonni a dologba, mert tudom hogy ok nem ertenenek meg.(raadasul meg mindig azt a fiut emlegetik, akivel 4 evig jartam) Nem erti meg a baratnom, hogy M.o. nem nyugateuropa, nem az a kultura, nincs meg az a tolerancia. Evente 2x megyek haza 1-2 hetre, minek okozzak feleslegesen fajdalmat? Az ebbol adodo vitaink odaig fajultak, hogy becsiccsentve felpofoztuk egymast es napok ota nem beszelunk. Elhiszem, hogy faj neki, nekem se esne jol, de mit tennetek a helyemben?

2014. jún. 21. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:

ezt így mond el neki

emeld ki,hogy a szüleid nem értik meg ezt,mindig utálták-elítélték a másságot ,legszívesebben kiirtanák az összeset a földről,megszűnnél nekik mint gyermekük stb...stb

2014. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Ha a "nyíltan vállalja" azt jelenti, hogy reklámozza másságát, arra törekedik, hogy az emberek normálisnak mondjanak egy ilyen kapcsolatot (legális házasság, gyerekvállalás), eljár a buz.ifelvonulásra meg ilyenek, akkor tényleg maradjatok is ott! KÉRLEK!


Ellenben ha annyit jelent csak, hogy az ismerősei tudják róla és nem szégyenli, mint te, az rendben van.... és otthon nálad is rendben lesz :)

A lányuk vagy! Ezen nem fog változtatni semmi! :)

2014. jún. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szeret téged akkor meg kell értenie ezt.Mond meg neki hogy neked még kell egy kis idő mire el tudod mondani a szüleidnek.
2014. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!