Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen esetben, ti szakítanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben, ti szakítanátok?

Figyelt kérdés

Mondjuk, hogy te vagy a lány szemszögében. A pasija (akivel lassan 2 hónapja van együtt) azt mondja "nem tudok veled menni a pénteki fesztiválnapra, nembaj, ha a haverokkal meccset nézek? A szombatira megyek veled" te erre azt válaszolod "jó, menj csak,akkor majd elleszek a barátnőimmel" Aztán végül is nem jött össze a koncert neked sem. Utólag kiderül, hogy a srác elment discoba a haverjával meg az exével, azt állítja, nem ő hívta, a haverja, meg csak odafele jött velük. Először el se akarta ezt árulni, neked kell kihúznod belőle, szóval hazudott erről először. Te megkérdezed, hogy történt-e több, és azt mondja, nem. Majd kiderül, elmondta az unokatesódnak, akivel jóban van, hogy valami ismeretlen csaj lesmárolta, nem tudja ki, aztán pár óra múlva már annyira tudta ki, hogy meg is mutatta az unokatesótoknak. Szóval megint csak nem mondott igazat.

Nem tudom, hogy, ha már az elején ilyeneket csinál, akkor mi lenne később. És még vannak más dolgai is...


2014. jún. 21. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem szakítanék vele. Kifejezettem szeretem, ha hazudnak nekem.


Miért vagy még vele?!

2014. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez egy aranyember.
2014. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Mindig a férfit szidják, ami igaz és jogos, de EMELLÉ az olyan lány is balf-.asz, akiben ezek után nem kijelentésként, hanem kérdésként merül fel, hogy szakítani kellene.


A férfiak azért tehetik ezt meg, mert egy csomó lány még ezek után is határozatlan módon nem tudja hogy szakítson-e, vagy pedig nem is szakít egyáltalán.

2014. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
gondolom te is teljesen biztos lennél a szakításban, ha halálosan szerelmes lennél valakibe:)
2014. jún. 21. 17:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert egyrészt férfi vagyok, tehát sokkal racionálisabb, logikusabb beálítottságú, mint egy nő. Másrészt azért, mert már elmúltam 30 éves és már kamasz koromban átestem azokon a hatalmas szerelmeken, amikor nem szakítottam volna ilyen esetekben (ha a barátnőm csinálta volna ugyanazt, mint a barátod).

Ez utóbbi azért fontos, mert fontos a lelki érés szempontjából, hogy az ember ne legyen ugyanakkora balf-.asz a szerelemben 30 évesen, 40 évesen, mint amilyen 20 évesen volt. Aki ugyanúgy reagálna a szerelemi életében egy dologra 25 évesen, mint 15 évesen, az nem fejlődött semmit sehová. Persze nagyok sok ember sajnos ilyen.

2014. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mivel nem szeretem az átverést és a hazugságot, nem kérdés lenne hogy szakítok.


Magyarul igen, szakítanék.

2014. jún. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szóval ha neked hazudnak, becsapnak, akkor ha 20 évesen szakítasz ezért, 30 évesen meg elnézed akkor az jó mert hú de sokat fejlődtél?:D Így igazából csak balek leszel akivel bármikor ki lehet b...szni. Ez ám a logika:D
2014. jún. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam rosszul, vagy te olvastad rosszul?


Nem, pont fordítva. 15-20 évesen az ember sokkal lejjebb van érzelmi intelligenciában általában, aminek az egyik legfontosabb oka, hogy kevés élettapasztalattal és párkapcsolati tapasztalattal rendelkezik.

Például már teljesen mást jelent ma nekem, vagy a velem egykorú barátaim számára a szerelem, mint tizenéves p*csös korunkban. Nem úgy kezelem a nőket, ahogy anno és nem hagyom magam úgy, mint anno.


Aki viszont egész életében ugyanazokat a hibákat követi el, (pl. 40 évesen is hagyja bepalizni magát, mint 20 évesen tette és nem szakít egyből, határozottan), az nem fejlődött sehová.

Nem szabad rózsaszín álomvilágban élni, vagy ha már igen, akkor minél hamarabb ki kell törni belőle, mielőtt a valóság minél többször megszopatna.

2014. jún. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szakítottam a sráccal, teljes mértékben igazatok volt nektek is, utána ne tudjátok milyen szánalmas viselkedést produkált:)
2014. jún. 26. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!