Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkol valamit?

Figyelt kérdés

a pasimmal szétmentünk bizonyos okok miatt (magánéleti problémák miatt szakított, de azt mondja, hogy nem csaj volt a háttérben)

Jelenleg ismét beszélgetünk, én próbáltam a fb-n ismét bejelölni (mivel többször törölt már, bár állítása szerint egyszer csak úgy eltűntem az ismerősei közül) jelenleg nem akar hozzáadni, mivel régen csak ellenőrizgettem, és őt ez zavarja.


Nem vagyok egy féltékeny tipus, de tudom, hogy volt egy lány akivel jóban volt, és a lány bele volt zúgva. Innentől fogva nem tudom, hogy bízhatok e benne... állítása szerint nincs senkije, engem akar, de nem fb-n van rám szüksége...


Szerintem van rejtegetni valója... szerintetek érdemes bizalmat adnom, vagy nem?


(21/N, 22F)


2014. jún. 21. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem neki nem erre van szuksege. Arra semmikepp, hogy amikor meg csak nem is vagytok egyutt, meg akkor is ellenorizgesd mit csinal face-n, kivel baratkozik, kivel beszelget. Te ki akarod ot sajatitani, es ezt o rosszul viseli. Nem is ertem miert...
2014. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem ellenőrizgetni akartam, de ő mondta, hogy nyugodtan nézzem meg az adatlapját... ott rábukkantam lányokra... ráadásul sosem volt őszinte velem, hogy ők mind a barátnői voltak... csak haverként állította be nekem...


Nem állt szándékomban ellenőrizni őt, de megőrjített a tudat, hogy van egy lány, aki odáig van érte, és együtt is dolgoznak, de nem árulta el azt sem, hogy egykor jártak...

2014. jún. 21. 23:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Talan mert nem akarta az orrodra kotni, hogy aztan utanuk is nyomozgass, kerdezoskodj. Nem biztal te benne sose, akar volt ra okod, akar nem, minek erolteted, ami nem megy?
2014. jún. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de bíztam benne... különben dobtam volna... és szeretem a mai napig is....
2014. jún. 22. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!