Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mar volt olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mar volt olyan, hogy egy csaj elutasitott titeket, mert baratja volt, de kesobb szakitott vele es osszejottetek?

Figyelt kérdés
Bevallottam egy lanynak, hogy szivesen jarnek vele, de azt mondta van baratja. Azota osszejottem egy masik lannyal, de elmondtam a lanynak aki elutasitott, ha esetleg szakitananak es nekem se lenne meg a baratnom, szivesen osszejonnek vele. 22/F

2014. jún. 21. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:

igen, össze jöttem egy sráccal kb így...

Az első randin dobtam az exem miatt... majd újra kezdtem a kidobott sráccal... de még mindig az exemhez húz a szivem...

2014. jún. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
O hat persze, hanyatthomlok fog rohanni hozzad, amikor a mostani baratnodet (mar ha persze tenyleg van, amit ketlek) egy szora otthagynad. A nok sem hulyek am, pontosan tudjak kik azok a pasik akik oket igy pont ugyanugy hagynak ott egy harmadik no kedveert...
2014. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!