Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet ez, hogy nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet ez, hogy nem vagyok egy férfi ideálja, ennek ellenére nagyon jövök neki? Lehetbe ebből tartósabb kapcsolat is?

Figyelt kérdés

Kimondottan nekem sem ideálom az a férfi, aki ezt mondta nekem, ennek ellenére szívesen beszélgetek vele, és amikor ezt elmondta nekem, nagyon meglepődtem, mert egyformát gondolunk egymásról.

Így hát ismerkedünk, de én nem vágyok egy futó kapcsolatra, lehet ebből így komolyabb dolog, valakinek hasonló eset?



2014. jún. 21. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Első ránézésre nekem sem tetszett annyira a párom, most mégis 3 éve együtt vagyunk, és mindennél jobban szeretem. :) Ez ne tartson vissza. :)
2014. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Simán. Sőt!
2014. jún. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!