Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a páromnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak, hogy hallás károsult vagyok?

Figyelt kérdés
Már egy pár éve együtt vagyunk és mindigis idegesítette az,hogy nem reagáltam arra,amit mondott. Először teljesen normálisnak találtam,mert én mindig is így éltem és nekem ez a normális,rendszeresen megismételtettem másokkal,amiket mondtak nekem,amitől a falra mászott mindenki. Azt hitték,hogy hülye vagyok és jelenleg a munkahelyemen is fogyatékosnak gondolnak. A párom már többször is beszólt nekem,hogy süket vagyok e hogy egyszerűen nem hallom meg sose azt,amit nekem mondd. Olyan rosszul esik,pedig nem is szándékos,nem tehetek róla. 2hónapja derült ki,hogy valami nincs rendben a bal fülemmel,anyu mérgében vitt ell a fülészetre és amikor kijöttek az eredmények,anyu ledöbbenve olvasta,hogy hát sajnos hiányzik a bal fülemböl egy két halló ideg. Sajnos terápiával sem változtatható meg és nem is tágitható ki a fülem,ilyen fog maradni. Nem tudom,hogy elmondjam e. Mivan ha onnantol kezdve másmilyen lesz a kapcsolatunk vagy nem fogja elfogadni? Nem akarom,hogy máshogy nézzen rám

2014. jún. 22. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
:D loal
2014. jún. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mond el neki,ha szeret így is szeret!
2014. jún. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

jesszus........

ez mekkora kamu haver..

2014. jún. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez a hibám van, de én elmondtam a barátnőmnek. csak nyugottan mond el neki, legalább megért. :)
2014. jún. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is nagyothalló vagyok. Van olyan nap amikor a párom már mérges mert harmadjára mondja amit akar mert nem értem. De én ilyenkor a következőket mondom

- ha nem értem elsőre akkor biztos nem fontos

- azt mondtad adok pénzt, menj mulatni?? mert akkor hallottam ám!

- ne hadarj, nem tudom leolvasni a szádról..:)

Bár a párom tudja, hogy rossz a hallásom, és ezért nem dobott ki. Ha már elege van akkor azt mondja

- hosszú

- nem csak süket vagy de még vak is..de azért bírlak..

2014. jún. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, hogy szétszakadnék a nevetéstől (nem szándokosan), hisz éveken át bosszantott, hogy sosem hallod azt, amit mondok, meg lesüketeztelek, erre kiderül, hogy rossz a hallásod. Persze, mondd csak el, most ebben mit nem lehet elfogadni? Legalább tudja és úgy áll hozzá. Lehet ezt teljesen jól kezelni.
2014. jún. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jún. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érintettként kicsit nevettem a hosszú kiegészítéseden, de ha nem kamu, igaz is lehet. Mindenképpen mondd el, hogy mi van veled, és a hallásod egyébként hallókészülékkel valószínűleg prímán javítható. Ezerszer nyugisabb életed lesz utána. Nem kell ettől félni.
2014. jún. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!