Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkényeztett barátot hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkényeztett barátot hogy kezeljek? Röviden lent?

Figyelt kérdés
Van egy kedves barátom, nagyon hasonlítanak a nézeteink, hasonlóan gondolkodunk az életről, ugyanazok a szokásaink, és szeretjük egymást. Azt gondolná az ember, hogy nem is lehet semmi gondunk, de sajnos mivel ő volt sokáig a "kicsi" a családban (mostmár van egy unokaöccse), ezért sikerült teljesen elkényeztetni. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy utálatos vagy lenéző,de hozzá van szokva, hogy anyuci mindent megtenne érte, benn eszik az ágyban, sőt, be is viszi neki anyuja a kaját, elpakolja utána a ruháit és stb. Az a gondom, hogy ő ezt megszokta, és mikor nálam van ugyan így kupit hagy maga után, ha megkérem, hogy pakolja össze a cuccait, megteszi, csak olyan fél óra után... Sokszor nincs türelmem kivárni, plusz általában magától meglátja valaki, hol van rendetlenség... De ő nem igen. Szóval bennem van a félsz, mert úgy látszik, össze tudnánk költözni, csak félek, hogy emiatt sok lesz a súrlódás köztünk, elvégre 25 éves koráig körbe volt ugrálva. Persze mondja, hogy tuti segíteni fog a házimunkában, és stb, de nem tudom, belevágjak-e vele ebbe a közös életbe. Szakítani emiatt szerintem hülyeség lenne, és fájdalmas is. De akkor hogy oldhatnám meg?
2014. jún. 22. 01:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

osszátok be hogy mi kinek a feladata :D azért a ruhákat pl ki tudná teregetni meg leszedni, meg porszívózni is tudna, meg ilyesmi. egy próbát megér az összecuccolás. gondolom otthon ezt nem fogja gyakorolni hogy mire összeköltöztök már jól menjen.

meg kell beszélni ezeket a dolgokat hogy ne legyen fölösleges puffogás a háttérben

2014. jún. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

de mi az hogy van egy kedves barátod, a szöveged végén meg már szakításról beszélsz?

lol

2014. jún. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt akartam ezzel megelőzni, hogy valaki azt írja esetleg, hogy ha ennyit problémázom, akkor hagyjam. Szóval azért írtam oda, hogy ezt ne tanácsolja senki, mert ez nem opció :-)
2014. jún. 22. 01:26
 4/13 anonim ***** válasza:
végülis fél órát kivárni lehetetlen, neked minden MOST AZONNAL kell! gyűlölöm az ilyet! a szüleim is ilyenek. mintha nem várná meg a szennyes a ruhákat, vagy nem értem...
2014. jún. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ajh. úgyértem.. ő most akkor a párod?
2014. jún. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

sehogy se kezeld.

miért akarnál nőt csinálni egy férfiból?

velem is eljátszotta ezt az összes nőm és végül mindegyik feladta és belátta,hogy esélytelen megváltoztatni és belenyugodtak.

mert ez a dolog nem a kupiról szól,hanem a kontrollról,hogy ki irányít.

ha elkezdene hirtelen házi tündérkedni,akkor meg az lenne a baj,hogy a pasim egy papucs.

úgy old meg,hogy elfogadod őt olyannak amilyen feltéve,hogy szereted.

2014. jún. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
azért a rendetlenség elkerülése és a papucs között van némi átmenet...
2014. jún. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen. Egyetlen emberről van végig szó, a páromról/szerelmemről, csak úgy szoktam hívni, hogy a barátom. :-)
2014. jún. 22. 01:31
 9/13 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy ő ilyen, sajnos nem fog tudni változni, legalábbis ez a tapasztalatom. Különben lány létemre én is ilyen vagyok, de én szeretem magam körül a széjjelséget. Tiszta vagyok, meg takaritok is meg mosok is, de ugyanakkor rendetlen is vagyok. Most hála a barátom is ilyen és nem akarja, hogy rögtön pakolásszak, pl. lefürdők akkor alap hogy a hálószobába az ágy elé dobom a törölközöt plusz előtte a ruháimat is és majd ha mosok összeszedem. Most van az olyan tipusu ember aki szereti a rendet, azt zavarja, meg van olyan mint én aki szereti körbevenni magát rendetlenséggel, konyvekkel, poharakkal mindennel.. és ugy érzi otthonosnak az otthonát.
2014. jún. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy valakit körbeugrálnak, vagy elvárja. Helyettem is elpakolnak, de nem szeretem. Ez úgy derülne ki ha egyedül élne és nem lenne aki megcsinálná helyette. Szeretem ha rend van, akár ha enni is lehetne a padlóról, de nem leszek idegbeteg ha 1-2 napig nincs valami a helyén. Nem is kell mindent azonnal a helyére tenni, előbb utóbb zavarni fog ami nem oda való vagy ha nincs rendben valami. Nem kell ennek túl nagy feneket keríteni. Mindenki pakoljon maga után. Ha ott rohad rá én akkor sem pakolnám el helyette és meg sem kérném, egyszerűen letojnám. Nem értem miért érzed úgy, hogy körül kéne ugrálnod. Mert ezt teszi az anyja is? Te akarsz lenni a feleség akit megcsalnak a dögös nagymellű szeretővel? Egyetlenegyszer beszéld meg vele, hogy mindenki csinálja a saját dolgát és ha erre nem hajlandó akkor elcuccol/sz.

23l

2014. jún. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!