Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom elhagyná értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom elhagyná értem a terhes barátnőjét. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A volt barátom másfél éve szilveszterkor megkérte a kezem. Most már nem igazán tudom, hogy miért, de megijedtem és szakítottam vele. Azóta történt pár dolog, amit nem részleteznék, de volt időm rájönni, hogy vele jobban éreztem magam, mint bárki mással és akkor egy boldog élet lehetőségét hagytam elúszni. Múlt hétvégén az esélytelenek nyugalmával megkerestem, hogy beszéljek vele, hátha újrakezdhetnénk. Ő legnagyobb meglepetésemre azonnal rávágta, hogy nagyon szeretne megint velem lenni, csak van egy "apró probléma" -ő mondta így-, hogy van egy lány, akivel véletlenül összejött egy baba, most 5 hónapos terhes, nemrég költöztek össze, de csak kötelességből van vele. Kis időt kért, hogy meg tudja beszélni vele a dolgokat.

Csalódtam benne, hogy szakítana a gyereke anyjával értem, aki elhagyta. Nekem ez jó és nem is az én döntésem, szóval nem értem, hogy miért van bűntudatom. Sajnálom a lányt és nem tudom, hogy mi legyen.


2014. jún. 22. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Számtalan aspektusból lehet nézni a dolgokat. Egyrészt (feltételezem) nyomtál egy r*bancos évet ami után már nehezebb lenne normális pasit találni újra. De kérdem én mennyire lehet komoly az az érzelem ami másfél év uán jut újra eszedbe? Eltelik pár év megint kirúgsz a hámból és visszakönyörgöd magad?

A srác kit és mennyire vesz komolyan? Ha annyira téged akarna nem ejtene csak úgy teherbe bárkit aztán kölözik össze vele.

Szerintem hagyjátok egymást. Bármelyikőtök simán ki be ugrálna ebből a kapcsolatból a jövőben is

2014. jún. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
eddig se tartottam a nőket normálisan de te valami különösen idióta vagy... a srác oda meg vissza van érted megkéri a kezed. te megilyedsz és szakítasz vele...másfél évig probálsz találni magadnak valakit de nem jön össze és rájössz hogy végülis az a srác se volt rossz ha nincs más meg amugyis ketyeg a biologiai orád hát menjünk nézzük meg mit lehet tenni. odamész elmondod neki hogy jaj hát sajnálod amit tettél folytassátok. erre ő elmondja h őtbana gyerek de átgondolja hogy lehetne e hiszen te voltál neki a nagy ő csak te kidobtad mert hátha találsz jobbat nem találtál és mennél vissza. erre te azt írod hogy "Csalódtam benne, hogy szakítana a gyereke anyjával értem, aki elhagyta." tehát milyen szemét hogy otthagyná érted az aktuális nőjét... menj inkább áss egy gödröt és temesd bele magad ha ennyi eszed van. komolyan. ma lehet én vagyok ideges de te meg hülye...ha jol értem megkérte a kezed elhagytad nem találtl jobbat visszamennél majd mikor aztmondta hogy jo átgondolja aztmondod hogy szemét mert visszamenne hozzád...ugye jol értem?
2014. jún. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"kötelességből" van a terhes barátnője mellett! milyen jó is lesz ill. lenne annak a gyereknek aki úgy nő fel, hogy az apja pusztán kötelességtudatból van az anyja mellett!

az, hogy ott hagyna egy terhes nőt az csak hab a tortán. szerintem az ilyen szituációk miatt hisszük mi rendes férfiak, hogy a nőknek igenis a sz*ar alakok kellenek! milyen már, hogy véletlenül összejön egy baba? nem akarok előítéletes lenni, de cigány srácról van szó? az egészbe talán a legérthetetlenebb, hogy te azon gondolkozol, hogy összejössz egy ilyen alakkal. nyilván nem vetődött fel benned a kérdés, hogy téged vajon nem hagyna ott terhesen?

2014. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem cigány és a gyerekről is gondoskodni fog, de nem szereti úgy a lányt, mint engem. Ez lepett meg. Nyilván ezt akartam, de akkor is furcsa.
2014. jún. 22. 10:12
 5/9 anonim ***** válasza:
végül téged meg elhagyna egy másik lányért amikor terhes vagy és majd megtudod mit érzett a lány...szóval ezt is kalkuláld bele, hogy ha ilyen könnyen vált ilyen helyzetben akkor téged is gyorsan lecserélhet!
2014. jún. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon letámadtátok szegényt. :)

Neked kell döntened, nem másnak.

Én a helyedben összeköltöznék velük, így mindenki jól járna.

2014. jún. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6-os szerinted a terhes lány jól járna??? elhagyta a barátja és nap mint nap együtt kell élnie azzal a lánnyal aki miatt elhagyta, és közben még a pasi is ott van mellette...egyszer kerülnél ilyen helyzetbe akkor nem mondanál ekkora hülyeségeket!
2014. jún. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jól járna. Hiszen hárman lennének a gyerek körül, ő se maradna egyedül. Ejj, de elmaradott vagy.
2014. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1x tapasztald meg milyen lelkileg összetörve lenni és megérted amit írtam...
2014. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!