Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Megunt?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint 2 éve együtt vagyunk, és másfél éve össze is költöztünk. Régebben szinte minden nap szexeltünk, de ma már örülök, ha havi kétszer hozzám nyúl. Próbálta/próbáltam feldobni a szexuális életet (szerepjátékok, furcsa helyszínek stb), sok olyan dolgot is megtettem, amitől vonakodtam, de úgy voltam vele, hogy érte megteszem.

Ennek ellenére rendszeresen önkielégít, amikor azt hiszi, hogy alszom vagy amikor elmegyek fürödni :((

Olyan érzésem van, mintha nem is nőnek látna, hanem csak a haverjának.

Hogyan tudnám elérni, hogy minden olyan legyen, mint régen?


2014. jún. 22. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már mindent megpróbáltál és semmi akkor már nem sok esély van hogy jobban kívánjon!
2014. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első körben azt kellene megnézni, hogy részedről rendben van-e a dolog. Ugyanolyan lelkesedéssel vágsz bele a szexbe? Ugyanolyan kívánatos, ápolt stb vagy mint régen? (Pl.: frissen fürödve, borotválva, szexi fehérneműben bújsz mellé, vagy csak az otthonülős melegítőben stb) Benned megvan az a tűz ami akkor is megvolt, pl szenvedély, kezdeményezés stb. Ha úgy gondolod ezek részedről is megvannak akkor nézd meg őt. Nem stesszesebb az élete? Nem lehet kimerült, fáradt és nincs türelme energiája, hogy megadja a módját a szexnek ezért gyorsan lerendezi magának, mint hogy megadja a módját veled? stb. Kettőtök között minden rendben? Sok párnál láttam, hogy minél szorosabb lett a kapcsolat annál inkább rátelepedett a lány a pasira. Nem lehet ilyen gond? Pl nagyon beszabályozod mit mikor csináljon, nem ézi már magát férfinak stb Meg még van számtalan lehetőség:)
2014. jún. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Ennek ellenére rendszeresen önkielégít" - más érzés, más élmény. Sokan végeznek önkielégítést párkapcsolaton belül is, ezen ne akadj ki.


"Olyan érzésem van, mintha nem is nőnek látna, hanem csak a haverjának." Szerintem itt keresd a hibát, a szexuális életetek ellaposodása csak a következmény. Azt lenne érdemes megvizsgálnod, hogy hogyan változott meg a kapcsolatotok dinamikája. Ahogy #2 is mondja: mennyire vagy ráépülve a párodra (mennyi időt töltötök külön, mennyi minőségi időt töltötök együtt), mennyire viselkedsz úgy mint az anyja ("Rakj rendet a szobádban!!!" "Hányszor mondjam már, hogy hozd ki a szennyest?!"), mennyire érezheti melletted magát férfiként (onnantól kezdve, hogy "drágám, csapd le a pókot!" beleértve azt, hogy ki szervez mit, egészen odáig, hogy ki mászik rá kire) stb. Ezeket a problémákat kellene azonosítani és változtatni rajtuk.

2014. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!