Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy nagyon vágytatok egy konkrét személyre és aztán sikerült meghódítani?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mesélnétek róla, hogy mit csináltatok és, hogy milyen érzés volt, miután megkaptátok?:D
2014. jún. 22. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, meghódítottam, utána nem volt jó
2014. jún. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, volt egy srác, akibe két évig szerelmes voltam. Sikerült "megtörnöm a jeget", két hónapig találkozgattunk, aztán az első szex után a barátság is évekre megszakadt... :(

A mostanit is kb fél évvel azelőtt kiszemeltem, hogy összejöttünk, de sajnos nem olyan mint gondoltam, egyáltalán nem vesz komolyan, nem is komoly a kapcsolatunk... :(

2014. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy barátnőmmel. Évek óta szerelmes volt egy srácba, aki nagyon sokszor csak játszott vele, gyakran eltűnt az életéből. Aztán egyszer csak újra felbukkant, eléggé céltudatosan, és pár héten belül összejöttek. A barátnőm félt, hogy ez még mindig csak játék, és nem merte teljesen átadni magát az érzelmeinek, a pasi pedig folyton azon sírt, hogy érzi, hogy a lány nem szereti őt annyira, mint amennyire ő a lányt. A lány folyton próbára tette a fiú türelmét, más fiúkat ölelgetett, hogy lássa a reakcióját, stb, aztán a srác megunta, és szakított. Na akkor jött rá a lány, hogy mennyire szereti. Újra összejöttek, de akkor már a srác nem bízott a lányban. Sehová sem mehetett egyedül, nem beszélgethetett fiúkkal sem semmi. Legvégül valami kamu indokkal kidobta, és nem sokkal később összejött egy másik csajjal. Szerintem csalta is. Nem egy álomsztori, de ha nem elég érettek a felek, akkor ez is előfordulhat.


Amúgy egy másik barátnőmért évekig tepert egy srác, összejöttek, és most fognak összeköltözni. (Mikor őt megismertem, pár éve együtt voltak már) Szóval sokféle kimenetel létezhet. Szerintem ez teljes mértékben a felek mentalitásától és érettségi szintjétől függ.

2014. jún. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én suliban könyv osztáson láttam meg egy lányt azonnal tudtam meg akarom ismerni! 1 évig csak néha-néha láttam, csak a keresztnevét tudtam. Tudtam, hogy osztálytársamék ismerik de nem mertem szóba hozni nekik. Egyszer késtem suliból, a büfénél ott volt osztálytársam meg a lány a barátnőjével épp vicceket olvasott. Köszöntem nekik hallgattam az angyali hangját, jött az igazgató helyettes és megkérdezte van e óránk, a lánynak nem volt, hülye osztálytársam meg rám mutat és mondja, hogy "nekünk van, de késtünk és nem akartuk megzavarni".....á a hülye :D persze az igazgató helyettes beküldött órára :(

aztán az nap megkerestem myvip-en a csajt és amekkora mákom volt, ki volt írva a telefonszáma :) csak ugye hülyén jön ki ha csak úgy random dologgal felhívom...pont jött egy kedvező fordulat...osztálytársam akit ismer és mellettem van a naplóban kapott 1 levelet a hiányzásairól, ami persze kit érdekel, annyira nem voltam vele jóban, majd odaadom neki suliban...DE mivel ismeri a lányt és "sürgősen meg kell kapnia a levelet mivel fontos lehet" ezért felhívtam a lányt, hogy "véletlen nem tudja megadni a számát az osztálytársamnak" :) és így kezdődött minden...megbeszéltünk egy találkozót suli után, az utolsó nap be se akartam menni mert valami hülye filmezés volt...de mivel megbeszéltem vele, hogy találkozunk a film után ezért bementem...és sokszor találkoztunk, beszélgettünk, mindig hazakísértem...sok jelet küldött, az utolsó az volt amikor megkérdezte, hogy "szereted ha szeretnek?" na ott pánikoltam be, a múltbéli csalódások miatt...és nem mertem belemenni a párkapcsolatba, pedig akkor ott minden egyenesbe jöhetett volna, nagyon szép volt, pont olyan belsőleg mint amilyenre vágytam, szóval minden meg volt, és a suli egyik legjobb csaja volt, ezért nem is volt senkije, mivel túlságosan féltek a többiek a túl jó csajoktól :) elhülyéskedtem a választ és utána lassan kiábrándítottam és leépítettem a kapcsolatot...meg sem érdemeltem volna egy olyan lányt, de mindent megtettem és bizonyítottam magamnak, hogy ha nagyon akarok valamit akkor tényleg összejöhet! szóval nem lett happy end, de aki végig olvassa, annak elmondom, hogy ez tényleg így működik! ha tényleg nagyon akarsz valamit és mindent megteszel érte akkor biztosan összejön! mondjuk a múltbéli csalódásom is ennek köszönhető, de az egy másik történet...

2014. jún. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi trükk, nincs biztos útmutató. Én határozottan, de nem tolakodóan kerestem a társaságát és figyeltem rá. Fél év után célt értem. Furcsa érzés volt, mert kissé céltalanná váltam. 1-2 nap után ez elmúlt, de ha valami hónapokon keresztül motivál, aztán ez az ok megszűnik, azt fel kell dolgozni.
2014. jún. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
még nem, de most nyáron lesz majd! :))
2014. jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!