Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS. Hogy hozzam rendbe? Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS. Hogy hozzam rendbe? Azt hiszi, hogy ribi vagyok? De közben neki van barátnője.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki 2 éve "tetszik" (nagyon belezúgtam), de már kezdetben is ő volt a gazdag, népszerű srác, a menő motorjával és autójával, a menő viselkedésével, a menő beszólásaival... Bármit tesz, arra figyelnek a többiek és szerintem ha egy tök fekete képet tenne fel valamelyik közösségi oldalra, azt is több százan lájkolnák.

Valahogy én is bekerültem a "kemény magba", de soha nem volt közöttünk barátságnál több... Neki "barátnői" voltak, én pedig féltem kezdeményezni, ezért csodára vártam.

Tegnap ez megtörtént, de teljesen elrontottam.

Egy buliban voltunk és rossz kedvem volt. Elvitt kocsikázni, zenét hallgattunk, beszélgettünk. Elmentünk oda, ahol először találkoztunk (gólyatábor helyszíne, egy eléggé elzárt hely) és tök komoly dolgokról beszélgettünk.

Elmondtam neki, mit érzek iránta és csókolóztunk, elég sokáig... Aztán visszamentünk kicsit a buliba, én bementem a barátnőimhez, a kint maradt a kertben.

Mikor bejött, annyit látott, hogy egy volt végzős ölében ülök, aki ölelget és próbál megcsókolni. Erre csak annyit mondott, hogy azt hitte, én nem olyan vagyok, mint a többi lány és elment. De félreértette, a srác akkor rántott az ölébe és engem nem érdekel, nem történt semmi.

Ma mondták a barátnőim, hogy utána, miután leléptem, ők ketten összeverekedtek és úgy néz ki, hogy a srácnak, aki nyomult rám, eltört az orra...



Most lehet, hogy azt hiszi, én ribi vagyok. De hát ő csókolt meg, miközben barátnője van és én nem így akartam...

Ez volt az első csókom és boldognak kéne lennem, de minden összezavarodott.


Álljak elé, és mutassam meg, hogy milyen gyenge vagyok igazából?

Vagy játsszam a "jégkirálynőt", akit nem érdekel, hogy mi lesz a későbbiekben?


2014. jún. 22. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát igen egyik pasival smárolsz, a másiknak az ölébe ülsz.Ezt hívják ribinek. Ez van, ezt beszoptad, ha szerencséd van az az elkényeztettet bájgúnár még kiszínezi a sztorit, és pár hét múlva már úgy megy a dolog körbe, hogy le is szoptad a kocsiban...

Egyébként érdekes társaság. Egy erényt tudtál életed szerelme mellett felhozni, méghozzá, hogy gazdag...

2014. jún. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Most hiába sorolnám itt, hogy miért szeretem, lényegtelen lenne...

De nem ültem az ölébe, odarántott és én nem akartam semmit tőle, kb. menekültem onnan.

2014. jún. 22. 09:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha valóban ellenkeztél, az csak látható volt és a kis fiúkád is látta.. Magyarázd el neki.

De amúgy szerintem felesleges egy ilyen fiúval kezdened. Oké, értem, nagyon menőőő és nagyon gazdaaag, de miközben barátnője van, mással smárol. Mégis mit vársz tőle?

Addig rád sem nézett, te elmondod neki, hogy dugnád, és erre rögtön jó vagy neki?

2014. jún. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez nálunk ennél komplikáltabb... Sosem csókolóztunk, vagy kavartunk, de megvolt a szikra mindig is, csak sosem tettünk semmit. Vagyis utólag tudom, hogy ő tett, de én nem fogtam fel, nem gondoltam bele semmit.
2014. jún. 22. 10:35
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem pattanj meg innen gyorsan, szerinted ha te lennél a csaja nem smárolna mással? Nem verne meg mást féltékenységében, miközben rád nem hallgat? Bízna benned?? Ugyan már ha te ezt a tündérmesét elhiszed, éretlen vagy egy pasihoz! Szard le mások mit gondolnak rólad, az igaz barátok tudni fogják az igazságot és nem vádolnak/cikiznek téged (jó kis szűrő mi? :) ). Amúgy szerintem tényleg az lesz a sztori vége mint ahogy az #1 írta. A pasi ki fogja szinezni a történetet készülj fel rá. Elég defektes társaság inkább egyedül lennék, mint ezekkel.
2014. jún. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!