Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bnőmmel 1 hónapos leszek. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spawn92 kérdése:

Bnőmmel 1 hónapos leszek. Nem tudom mennyi jelentősége van de még nem tettük ki fbra, h kapcsolatban vagyunk ami kicsit furcsa, mert igy olyan mintha nyílt kapcsolatban lennénk. Korábban már ki akartam rakni, de ő azt mondta várjunk vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Attól tart, hogy ha ki lesz rakva lekötései lesznek?? pl nem tehet meg mindent??... vagy ismerősei máshogy viszunyulnak majd hozzá?

2014. jún. 22. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ez az élet egyik nagy problémája.
2014. jún. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy nem akarja hogy az ismerősei lássák hogy veled van, vagy csak korainak érzi és nem biztos a dologban.
2014. jún. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mert mi az a facebook hogy oda ki kell tenni mindent?

Az hogy kapcsolatban vagytok, és nem tudja a fel világ, még nem lesztek nyilt kapcsolatzban, sőt, inmkább diszkrétebb. A barátaitok ismerőseitek nem gond ha tudnak róla, inkább személyesen tudják, mint online. Meg miért lenne lekötései ha kint van avagy nincs kint? Nem jár kötelezettséggel. Szerintem felesleges kitenni. Semmi értelme. De ha azt akarjátok hogy legyenek jókivánság kérőitek, vele egyben olyanok akik arra mennének hogy nemá hogy bologok legyetek. Inkább legyen kint hogy szingli. Abból sosincs baj, és nem faggatóznak hogy miért mentetek szét stb.

2014. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés most komoly??

Mégis mi az az fb? Talán házassági szerződés? Én pl soha semmit nem rakok/raktam ki a magánéletemről, szerintem az nem is tartozik másra. Akire mégis, az meg úgyis tudja...

2014. jún. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát ő elég furcsa természet.. Elég makacs típus!

Szerintem az is közrejátszik, lehet furán hangzik, de szerintem, neki tetszik az ha ráirkálnak a fiúk.. és ha ki lesz rakva akkor már nem sűrűn fognak..

2014. jún. 22. 10:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
1st world problem:) A súlyossága kb amögött van, hogyan tesszük fel a wc papírt a tartóra.
2014. jún. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha meg ő nem szeretné, akkor ne tedd ki, amíg ő nem teszi
2014. jún. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A face relatív: egyik barátnőmék is fél után tették ki, hogy kapcsolatban vannak, 1,5 éve együtt vannak. Vagy nem biztos még a dolgában (és nem akarja, hogy azt lássák 2 havonta váltogatja a barátait) vagy nem gondolja még komolyan a dolgot. Többet számít az hogy bánik veled az utcán, társaságban.
2014. jún. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Hasznos válaszokat kaptam! És sok igazság van bennük.. Lényegében tényleg nem sok jelentősége van. De ez emberfüggő is.
2014. jún. 22. 10:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne csinálj belőle ügyet, majd kiteszi, ha akarja. Nekem volt egy fiú- és egy lányismerősöm, minden posztot, adatot letiltottak, hogy csakis az ismerősök láthassák, kivéve azt, hogy kapcsolatban álltak, ez az egy infót teljesen publikussá tették magukról. Mondanom sem kell, hogy a majomkodás nem tartott még egy évig sem.
2014. jún. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!