Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy csaj állandóan kedvelge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj állandóan kedvelgetia bejegyzéseimet facen az akar valamit nem?

Figyelt kérdés
Folyamatosan ezt csinálja de nem csak ő. Pár osztálytársam akiket ismerek.
2014. jún. 22. 13:08
 1/6 supra01 ***** válasza:
De igen, hívd el randizni!!!!!!
2014. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha én kedvelek valamit facebookon, az azt jelenti, hogy tetszik az a bejegyzés, nem az aki kiírta. Számomra jelentéktelen dolog. Szerintem nem feltétlen jelent bármit is.
2014. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindig csak a tartalmat lájkolom, nem a személyt, aki kitette. Szerintem ezzel a többség így van.
2014. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na de ezzel nem mindenki van így.
2014. jún. 22. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen jók a bejegyzéseid ,de lehet akar valamit Kérdezz rá .Örülnél annak ha akarna ?:-)
2014. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Magadról tegyél ki.képet ha lájkolja befutó vagy :) hajrá!
2014. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!