Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kisbabát várok és párom éjjel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisbabát várok és párom éjjel is játszik a számítógépen. Nem szeret társaságba járni, inkább otthon van. Foglalkozik velem is de mikor lefeküdnénk aludni, többször felkel a játék miatt, ezt folyamatosan kell játszani, stratégiai. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nem enged belőle, hiába beszélek vele. Félek ez így marad. Se szép szó, se vita nem segít. Mi lesz ha itt a pici?
2010. jan. 4. 10:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Tuti wowozik. Ami elég nagy baj.

Reméljük,hogy amikor a kezében tartja a gyermekét megváltozik a szemlélete

2010. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%

wow nem stratégia.

Egyébként meg ez a ketrecbe zárt oroszlán effektus.

2010. jan. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%
ezért nem akarok én szülni. mert a pasik mind hülyék, és fejvesztve akarnak menekülni, amikor megtudják, h a csak terhes.
2010. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
* csaj
2010. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Idősebbek válasza érdekelne. köszi
2010. jan. 4. 11:08
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
hat, mar 20 leszek, igazabol szülhetnék, ha akarnék. vagy még idősebbekre gondoltál?
2010. jan. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%

Ha foglalkozik veled, miért baj, hogy játszik? Ha ő így kapcsol ki, hát tegye.. Miért kell mindenbe belekötni?

Ha társaságba járna, az is baj lenne..

2010. jan. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
8%
Azt próbáltad már hogy lekapcsolod ilyenkor az áramot a lakásba?y
2010. jan. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg travianozik... még akkora marhaságot még nem láttam. Szerintem ne mond neki, hogy ne csinálja, mert abból csak a baj van, ha állandóan azzal traktálod, meg csak veszekedés lesz a vége. Csak akkor hagyja abba, ha megunja , vagy nem csak te mondod neki. Inkább beszélj a barátaival, ismerőseivel(bár ez se a legjobb ötlet, de ezzel jobban tudsz hatni a férfiúi büszkeségére, mert ha már sokan mondják az már más ugye, mintha csak egy helyről hallja).
2010. jan. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Játsszon ha akar, de ne már éjszaka. Fekszünk az ágyban és hajnalban arra kelek hogy épp oson ki enterezni. Azért az már túlzás.
2010. jan. 4. 11:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!