Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Undorodom a barátomtól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom a barátomtól, hogy tovább?

Figyelt kérdés

Még nem feküdtünk le, pedig két és fél éve járunk.

A következő okok voltak: nem meri emgkérdezni a szüleit, hogy eyütt aludhatunk-e, MINDEN nap minden percben volt otthon valaki, és nem lehetett kulsra zárni az ajtót. Amikor volt alkalom, azért nem akartam, mrrt kb. félévente egyszer adódik ilyen alkalom, és nem úgy akartam elveszteni, hogy azon aggódjak, hogy az Anyukája mikor jön haza...máshogy Ő már kielégült számtalanszor, én viszont sose. Tudja hogy a jó, mégse úgy csinálja, fáj, ha csinálja, hiába állítom le, nem érzek kb. semmit.

Múltkor közölte, hogy TÉNYLEG megerőszakolna, úgy, hogy én nem akarom a szexet.

Most 2 hétig nem alálkoztunk, és egyből már a szexuális részeit várja a dolgoknak, nekem meg így már kedvem sincs vele találkozni.

MInden a testiségről szól.

Ma érettségiztem. Ma is haza értem, megkérdezte, hogy sikerül, maj egyből jöttek a szexuális tartalmú kijelentések. AMint átmegyek hozzá, egyből ezekre nyit. TUDJA, hogy nekem szükségem vana fiygelemre, egyszerűen már undorodom ezektől a dolgoktól, pedig ezen kívül minden rendben....bennem van a hiba?


2014. jún. 23. 20:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mond, hogy csak 16 évesek vagytok!
2014. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nem.benne
2014. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem a pasidban!előtte beszélgetünk normálisan!
2014. jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
Ülj le és beszélj vele hogy ez így neked nem jó. Ha pedig nem lesz semmi változás szakíts vele.
2014. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Senkiben nincs hiba, csak nem illetek össze, ennyi.
2014. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
22%

Más pasi már rég otthagyott volna hogy 18 évesen még szüzet játszol és 2,5 év alatt nem voltál képes arra h lefeküdj vele.... minden csak szar kifogás te is tudod...

Vagy..más pasi simán csalna amig te játszod az érinthetetlent.... Igen veled van a baj nem a sráccal h igényelné a szexet!

28L

2014. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
Hát szeret, ha ennyi ideje együtt vagytok, vagy lehet kiszeretett belőled, de azért egy pasinak kell a szexualitás, de nyugi nem benned van a hiba! szerintem mondd meg neki hogy vagy tud ő is normális lenni vagy hagyjátok az egészet...
2014. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
65%

Igen, benned van a hiba.


"MInden a testiségről szól. " "2,5 év alatt nem szexeltünk"


Nem látod az ellentmondást??? Még a legrendesebb fiú sem vár egy csajra 2,5 évet! Én nő vagyok, de hülye lennék akár csak fél évet várni a pasira, ha nem akarna lefeküdni velem, mivel egy normális és egészséges embernek szüksége van a szexre. És még te undorodsz tőle? Csodálom, hogy nem dobott még ki téged mint macskát szarni...Lehet hogy már rég lefeküdt mással...Ha meg nem akkor ROHADTUL becsüld meg, mert te NEM érdemled meg őt!


Ennyi a véleményem


22L

2014. jún. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
38%

"Múltkor közölte, hogy TÉNYLEG megerőszakolna, úgy, hogy én nem akarom a szexet."


Lapát de rögtön mielőtt tényleg megteszi. (Amúgy se érdekled őt, csak egy darab húst lát benned.)

2014. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
2,5 éve vár a csajra, nyilván egy darab húst lát benne.........
2014. jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!