Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jogos, hogy rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jogos, hogy rosszul esik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párom a nyár folyamán többször is megy nyaralni egyazon társasággal, jelenleg úgy áll, hogy kétszer, egy-egy hétre, de elképzelhető, hogy háromszor. Mindegyik alkalommal máshova mennek, de teljesen ugyanaz a társaság, fiúk-lányok vegyesen.

Na már most bennem elég rossz érzéseket keltett, hogy ő egyáltalán nem gondolt arra, hogy esetleg mehetnék én is, egyáltalán nem hívott, nem ajánlotta fel. Az nem lehet indok, hogy "kanbuli", mert lesz ott több lány is; és a két már lebeszélt alkalom közül az egyiken biztosan lenne hely nekem is, a másikról nem tudom, de valószínűleg ott is elférnék.

Nyilván szeretném vele megbeszélni, hogy mi lehet az oka annak, hogy egyáltalán még csak fel sem merült benne, hogy a barátnőjét is magával vigye nyaralni a barátaival, de először szeretném tudni, jogos-e a kiakadásom. Nem akarok felesleges feszültséget kelteni, ha csak túlreagálom. Ebben kérem a segítségeteket, ezért lenne jó, ha leírnátok a véleményeteket.


Ja és egyébként két és fél éve vagyunk együtt, 20 évesek vagyunk.


Előre is köszönök minden választ!



2014. jún. 23. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
veled el se megy majd nyaralni egyáltalán?
2014. jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ez furcsa :/ szerintem jogosan esik rosszul.

egy kapcsolat elején még elmenne ez, de 2 és fél év után..

nem mondtad még ezt neki? beszéljétek meg! ne a satnya kommunikációi miatt menjetek szét

2014. jún. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Jaj, igaz, ezt kifelejtettem!

Mi egy hétvégére megyünk majd nyár végén valahova:) Nem az bánt, hogy nem fogunk együtt nyaralni, mert fogunk, hanem az zavar, hogy ha ennyire fontosak neki ezek a barátai, hogy többször több hétre megy el velük nyaralni egy nyáron, akkor jó lenne megismerni őket, ott lenni velük. Kicsit attól félek, hogy szégyell, vagy ilyesmi.

2014. jún. 23. 20:36
 4/14 A kérdező kommentje:
vörös felhőcske, köszi a választ! Mint írtam, mindenképpen meg fogom vele beszélni, őszinték szoktunk lenni egymással, csak nem akarom, hogy aztán meg az legyen a konfliktusforrás, hogy én feleslegesen hisztizem :)
2014. jún. 23. 20:37
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenképp hozd fel a témát és a reakciójából minden ki fog derülni. Ha felkapja a vizet és téged kezd el hibáztatni, hogy miért baj ez neked, akkor valószínűleg veled nem érzi olyan jól magát nagyobb társaságban, nélküled akar bulizni, legrosszabb esetben csajozni... különben szeretné, hogy vele legyél te is.
2014. jún. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi 6-os! :)
2014. jún. 23. 20:41
 7/14 anonim ***** válasza:

Ne hisztizz! Csak mondd el, hogy hiányozni fog, és szeretnél vele menni... és rosszul esik, hogy nem hívott...


A további pedig a reakciójától függ...

2014. jún. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Veronika neked is köszönöm!

Nyilván nem hisztizve szeretnék vele beszélgetni, azt úgy értettem, hogy nem akarom, hogy ő annak fogja fel :) De igyekszem majd úgy előhozakodni vele, ahogy leírtad, köszönöm a segítséget!

2014. jún. 23. 20:46
 9/14 anonim ***** válasza:
nem is kérdés. nagyon is jogos a kiakadásod. én nem tudnám ezt ilyen hideg vérrel kezelni, az biztos. respect. mert az egy dolog, hogy veled is elmegy nyaralni- egyszer egy HÉTVÉGÉRE-, de hogy ide még meg se hív, az elég bántó dolog (főleg, hogy velük többször, teljes hetekre megy el).
2014. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon megbántott volna ezzel és nem vagy hisztis, ez szerintem a legtöbb párt bántaná! Mondd meg neki a tutit! :)
2014. jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!