Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg szeret, ha ezt megtett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szeret, ha ezt megtette? Mit mondjak neki, ha elolvastam az üzenetét? Késő?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm/barátom, akivel mindig is vonzottuk egymást, de ő kb. egy félisten, akiért odavan mindenki, jó a modora, vicces, udvarias és gazdag, ezért népszerű és befolyásos. Szóval bárkit megkaphatna... Párszor kavartunk (vele csókolóztam először), de aztán inkább csak barátok maradtunk.

Viszont ő a Karácsonyt külföldön töltötte volna, az anyukájánál (az anyukája svéd), de én egy kisebb baleset miatt kórházba kerültem pár napra és ahogy ezt megtudta, hazajött és végig velem volt. Aztán egy buliban egy srác eléggé nyomult és beszólt rám valamit, erre összeverekedett vele (nagyon erős és tanult közelharcot is).

Több ehhez hasonló dolog is volt, de én csak azt hittem, ezeket azért teszi, mert jóban vagyunk.

De nemrég lett egy barátom és elmentem vele egy kisebb kiruccanásra, bár nem kellett volna... Ezt Ő is megmondta, de nem hallgattam rá, aminek az lett a vége, hogy sírva hívtam fel, mert a barátommal szakítottam és ott voltam egyedül, egy tök idegen helyen. És bármennyire szemét és bunkó voltam vele mostanában, órákat vezetett miattam az éjszaka közepén (pedig előtte pár órával szállt le a gépe Mo.-n) és hazahozott. Nálam maradt a telefonja (azon hallgattam zenét) és jött Facebookra egy üzenete és nem akartam elolvasni, de benne volt a nevem és kíváncsi voltam, na. Az egyik ismerősével beszélgetett arról, hogy mi van velem és hogy sajnálja, hogy nem hiszem el, hogy ő tényleg tudna szeretni és bármit megtenne értem...

Többször mondta, hogy szeret, de sosem foglalkoztam vele, mert nem hittem neki. De most, ezután talán adnom kellett volna neki egy esélyt...


Nem tudom, hogy késő-e már arra, hogy bármi legyen közöttünk, ami több, mint barátság. Tudom, hogy idősebb nálam és hogy általában megőrjítem a hisztijeimmel, de mellette valahogy más vagyok és én azt hittem, hogy nincs esélyem nála.


2014. jún. 23. 20:39
 1/10 anonim válasza:
Figyelj egy próbát mindenképp megér szerintem :) Ha ennyi mindent megtesz érted, meg az üzenet... szerinted?
2014. jún. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De félek, hogy nem leszeke elég jó neki és teljesen elrontok majd mindent és akkor már barátok sem lehetünk majd.
2014. jún. 23. 20:48
 3/10 OMG! válasza:
Hát ha ennyi mindent megtett érted és másnak is beszél rólad, akkor biztos többet érez, mint szimpla barátság. Mondjuk szerintem nem kellett volna elolvasnod az üzenetét,de tudom milyen, mikor furdal a kíváncsiság. :D Adj neki egy esélyt, próbáld meg vele. ;)
2014. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A barátságnak ott lett vége, mikor csókolóztatok. Mindenképp megér egy próbát szerintem, mert ez így sem lenne nevezhető "csak barátságnak". Senki sem hibátlan, de ő szeret téged, szóval miért hagynád elmenni?
2014. jún. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is adj neki egy esélyt, addig amíg nem késő. Kár lenne egy ilyen lehetőséget elbaltázni.
2014. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jó, de ezt hogy mondjam meg neki?

Nem állhatok elé, hogy "Hé, régóta beléd vagyok zúgva, mint kb. mindenki a környezetedben, de most, hogy elolvastam egy privát üzenetedet és leesett, hogy te se csak egy barátot látsz bennem, talán megpróbálhatnánk valami kapcsolatfélét, nem gondolod?"... Olyan bonyolult ez.

2014. jún. 23. 21:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Smárold le.
2014. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mindenki fél, hogy nem lesz elég jó... ne félj, csak élj és szeress... beszélgessetek, nem kell tudnia az elolvasott üzenetről, tereld arra a témát, hogy szeretne-e más kapcsolatot mint csak barátság stb... finoman :)
2014. jún. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy bejössz neki, de ezt nem kell az orrára kötnöd. Egyszerűen csak "spontán" mondd neki hogy szereted és el tudnál képzelni a barátságnál többet is. Bízz magadban, és felejtsd el a megfelelési kényszert :)
2014. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 PearlDiver ***** válasza:

Valld be neki, hogy szereted, régóta úgy érzed hogy nincs esélyed de nem bírod magadban tartani, vele akarsz lenni stb.

És jöhet is a stáblista...:-)

2014. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!