Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki adna tanácsot? 12/L

Figyelt kérdés

Szeptemberben elkezdődött a suli, jelentkeztem néptáncra mert tavaly is jártam, egy 7.-kes fiúval már amúgy is barátok voltunk és ő lett a párom...nem is tudom hogy miért pont belé:D nem az a helyes fiú de nekem ez nem számít, 8 hónap után el mondtam neki az érzéseim:) ő nem viszonyozta, de ahogy elkezdődött a tavaszi szünet azt mondta hogy szeret, meg hogy nem érdekli mások vélemény...össze jöttünk nem volt semmi sem se kézfogás se arcra puszi semmi, el kezdődött a suli, és szakított velem, kérdeztem hogy miért azt mondta hogy mert még alig ismer meg..stb... oké:/ ettől tartottuk a kapcsolatot, továbbra is találkoztunk, most elkezdődött a nyári szünet, mondta hogy ő még mindig szeret..össze jöttünk, 3 hétig nem beszéltünk, nem találkoztunk, egyáltalán nem keresett, ma szakítani akartam vele, de nem azért mert hogy nem szeretem, hanem azért mert nem kereset meg semmi, kérdezi hogy miért? mondom neki hogy mert nem írt, nem kereset, meg hogy ez neki "járásnak" számított? erre nem tudott mondani semmit, mondom neki hogy, szeretlek, mondta hogy ő is nagyon, mondom hogy akkor meg próbáljuk még egyszer? mondta hogy igen:) jó...elkezdtünk beszélgetni, végre meg tette az első lépést:D meg kérdezte hogy "első puszi?" mondom majd ha kettesben leszünk:) holnap fogunk találkozni...basszus én félek:/// szerinted jó hogy adtam neki még egy esélyt? félek:)

oké ez volt egy pár napja....most minden jó:/ vagyis a suliba is oda jön hozzám meg most van egy tábor ő is ott van, oda szokott jönni hozzám, a barátnőmnek nem mondtam el hogy járok vele mert csak kérdezősködni tudnának:/ de a barátom kb. mindenkivel hülyéskedik bele értve a barátnőimmel is...engem nem zavar:) csak ők egyből elkezdik hogy szerelmes beléjük a barátom, mire nekem már el vették a kedvemet az összes programtól:/ és egyből elkezdenek ott izélni...hogy mi a bajom stb....:( nekem ez k_rvára nem esett jól. Másik problémám: a táborral pénteken megyünk Aquapalotába Strandra, és elégé félek hogy mi lesz...mert biztos csesztetni fognak vele hogy ott van "Danikád" és ez nekem nem esik jól (mert végül el mondtam hogy velem van) mert mi a francos közük van már hozzá? ahjj ezek az emberek:((( fhuu persze ha kimondom amit akarok egyből meg haragszanak...legszívesebben nem is mennék:(


2014. jún. 23. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Na végre ki merted írni,ide:)
2014. jún. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hányszor irod még ki?
2014. jún. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Haaaj, gyerek szerelem :) Istenem de jó is volt mikor még az volt a legnagyobb gondunk hogy a többiek piszkálni fognak :)
2014. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát.. a te korodban a legtöbb lány még kicsit "éretlenül" reagálja le, ha egy barátnőjük nem szingli. És azt hiszem, a barátodat abszolúte nem érdeklik ezek a csitrik... meg gondolom te vagy az első barátnője, mert csak örül annak hogy jártok, és nem változtat emiatt sokat az életén. De ettől még szeret. Akkor is, ha nem úgy mutatja ki mint mások :))
2014. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!