Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok a gyerekkori legjobb barátomba?

Figyelt kérdés

Nem tudom h h mondjam el vagy elmondjam-e?

15/L


2014. jún. 23. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed mondd el neki. Valószínűleg megkönnyebbülsz egy kicsit.
2014. jún. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó.de hogy?
2014. jún. 23. 23:13
 3/5 anonim ***** válasza:

kérdezd meg, hogy tetszik-e neki valaki, és ha igen ki. jó eséllyel visszakérdez (hiszen barátok vagytok) és akkor ne adj egyenes választ. esetleg mondd, hogy nem akarod még megmondani, mert te sem vagy biztos benne, de aztán mondhatnád, hogy "jaj, de olyan szép kék szeme van", vagy valami ilyesmit róla. pf, ez leírva halálosan szrul hangzik:D

(btw, nekem bevállt.)

2014. jún. 24. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki!Lehet ő is ugyanígy érez! Nekem is volt egy gyerekkori haverom,nagyon szerelmes voltam belé,de nem mertem bevallani neki soha.Eltelt majd' 20 év,találkoztunk és azt mondta gyerekkorunk óta szerelmes belém.De mostmár késő...
2014. jún. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy döntrsz hogy nem mondod el vagy nem érezted vele azért mert félsz vagy akármiért is hidd el nekem pár év múlva nagy esélyel bánni fogod.
2014. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!