Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy sok pasiból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok pasiból választhatnék, de nekem nagyon ritkán tetszik valaki, de ő nem szeret viszont? N22

Figyelt kérdés
Átlagos lány vagyok,sokat vagyok emberek között,így sokszor előfordul,hogy udvarolgatnak,de nekem senki sem tetszik, a korosztályommal nem is nagyon tudok mit kezdeni,az idősebbeket szeretem.Most is kinéztem valakit,akivel több lett,mint reméltem valaha is,ő 40 éves.Találkozgatunk,de úgy érzem,én csak szexre kellek neki,én viszont beleszerettem.Sokan akartak már velem járni,volt,aki sírt is utánam,de nekem meg csak ez a pasi kell,neki viszont nem jelentek sokat,mégis akik nem érdekelnek,azokat úgy megfogom,hogy két év elmúltával is reménykedek.Mit szúrok el azokkal,akiket ÉN akarok?? Miért van ez?Pedig az új "barátommal" belül is összeillünk,ugyan az a szenvedélyünk,és külsőre is oda vagyunk egymásért.Ő most vált el viszont.
2014. jún. 23. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
pech
2014. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hm... pénztárcát szimatolok a dologban...
2014. jún. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem,nem a pénz érdekel.A külső és a belső,de külső alatt sem egy adoniszt kell érteni.Aki tetszik,teljesen átlagos,sőt,nem éppen vékony,mert nem tetszik a soványság.
2014. jún. 23. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!