Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A barátnőm felregisztrált a love.hu veboldalra találkozott is egy sráccal elvileg nem csináltak semmit de nem tudom mit gondoljak. Elmondta de nem törölte magát hanem tovább csetelt.

Szerintetek ez megcsalásnak minősül?

Mert szerintem az.

Szerintetek mit kéne tennem?


2014. jún. 23. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
minden ok a kapcsolatotokkal?
2014. jún. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"elvileg nem csináltak semmit"

Mondjuk fura, biztos kiakadnék, de én mindig az okot keresném, hogy vajon miért fajult el idáig a dolog és biztos, hogy magamra gondolnék vissza, hogy valamit biztosan nem tudok neki megadni. Beszélj vele, ha már elmondta az mindenképp biztató, lehet csak a figyelmed akarja felhívni egy kis figyelmességre.

2014. jún. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképpen meg kéne vele beszélni, mert ez így elég gyanús, furcsa dolog.
2014. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek mennyire szeret ha ieneket képes csinálni?
2014. jún. 23. 23:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani. Egy társkereső oldalon elvileg nemcsak párkapcsolatot lehet keresni, hanem lehet, hogy valaki mondjuk barátkozni akar, közös érdeklődési kör alapján. De az mindenképpen érdekes, hogy pont egy fiúval találkozott. Ez mindenképpen gyanút keltő dolog, valami sumákolást sejtet, engem már emésztene a féltékenység ilyen helyzetben. Tehát beszélni kéne vele valahogy.
2014. jún. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megadta a felhasználónevét jelszavát.
2014. jún. 26. 22:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Kidobtam a pibe
2014. dec. 20. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!