Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a barátnőm, nem tudd esténként pelenka nélkül meglenni?

Figyelt kérdés
Reggelre van mikor üres a pelusa, van mikor pisis.

2014. jún. 24. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudod van ilyen probléma. Mivel anonim az oldal bevallom engem fiú létemre 13 éves koromig kísértet. Persze titkoltam mindenki elől. Egyszerűen idővel kinőttem belőle és soha többé nem történt olyan, hogy bevizeltem este.
2014. jún. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Ha szereted megérted. Még mindig jobb, mintha téged kapna oldalba.

2014. jún. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha ez a kérdés valódi, akkor biztos van valamilyen problémája a barátnődnek. Mindenképpen érdemes lenne a megfelelő helyre fordulni. Vagy valamilyen egészségügyi problémája van (vizelettartás stb.) vagy pedig lelki. Erős szorongás, frusztráció kiválthatja, de ez főleg gyerekeknél van. Ha rossz gyerekkora volt (szülei veszekedtek/elváltak/bántották stb.) akkor lehet, ez a probléma.
2014. jún. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!