Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőjével nem csinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőjével nem csinál programot, de az egyik barátjával igen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a barátom 4 fal közt ülős, néha kimozdul pl. focizni. Régebben járt ki egy kocsmaszerűségbe beszélgetni a barátaival, de mára már ezt sem, mert a barátja kiment külföldre, e hamarosan hazajön. Egy másik barátjával ma elment kocsikázni, mert a haverja meghívta INGYEN kajára. A haverja keményen zöldezik, ha bajban van, nem foglalkozik vele, nem megy sehova, kb. fél évente egyszer találkoznak, de azt is csak azért, mert a haverjának nincs kedve egyedül elkocsikázgatni zöldért... A barátom az unokatesójáéknál ott is szokott aludni. Na ugye ez eddig szép is jó, mi a baj? Az a bajom, hogy én mindig visszautasításra találtam, ha elakartam hívni valahova... vittem pizzázni, drága cipőnek a felét kifizettem, megyek július elsején dolgozni tanulás mellett, sokszor elvittem kajálni, amikor nem volt pénze, adtam neki, mert nem volt kajára valóra... és azért, mert a heti pénzét elpizzázta és a hét második felére nem maradt pénze. Ugyanis mi főiskolára járunk és kapunk heti zsebpénzt. Persze én közben néha-néha dolgoztam. Ha elhívtam bárba, vagy a barátaimmal, lehurrogott, hogy már megint mit találok ki. Amikor megyek hozzá, egész nap CODozik, utána meg megy focizni, én leülök és beszélgetek a portással. Majd visszamegyünk hozzájuk,takarítok, segítek főzni-sütni. Nem kell mondanom, halálra unom magam.... amíg ő játszik, én döglök az ágyban, néha odajön, megölelget, de nem bírja abbahagyni. Olyan, mintha unatkozna velem, mert amikor megkérdeztem, hogy nem-e megyünk ide-oda, akkor megkérdezte, hogy ketten hova? Minek? Bezzeg a haverjával elmegy... egyszer sikerült elrángatnom, akkor is balhé volt. Amikor a külföldi haverja hazajön, akkor is csak azért megy ki, mert az fizet neki mindig valamit vagy ha háznál vannak, ingyen pia. Azt mondja, hogy én mekkora bunkó ember vagyok, hogy már felemlegetem neki a pénzt, zsugori és öntelt vagyok. (Jelzem van pénze a családnak, lenne pénze engem elvinni például pizzázni vagy meghívni sütizni, de mindig magára költi). Azt mondta, hogy önző vagyok, mert elvárnék cserébe olyat, hogy mi elmenjünk szórakozni vagy moziba és hogy neki nincs pénze... mondom lenne.... Én csináltam meg neki a kidolgozós tételek felét, én dolgoztam ki neki egy másik tantárgyból 23!!!! tételt, én szerzem meg ált. az anyagokat.... és engem hibáztat... Alig ment át most is a vizsgákon, mert mindenből az utolsó vizsgára jelentkezett, mert neki sürgősen 2 hétig CODozhatnékja volt... Mit lehet tenni egy ilyen emberrel?

2014. jún. 24. 00:49
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Én 22 vagyok, Ő 23 és 1,5 éve csapatjuk együtt az ipart!
2014. jún. 24. 00:50
 2/18 anonim ***** válasza:

ez a szöveg hosszú, senki nem fogja elolvasni, és én sem teszem


csak röviden a lényeget kell leírni és nem regényt írni :)

2014. jún. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ezt a szöveget én sem olvasom végig, fogalmazd meg rövidebben.
2014. jún. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Én elolvastam. A barátod egy igazi fasz. Dobd ki :)
2014. jún. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Végig olvastam, ezekkel a korábbi suttyókkal ne törődj. A lényeg, hogy te valami hihetetlen főnyeremény csajszinak tűnsz így a leírás alapján. Sokkal, de mondom SOKKAL jobb embert érdemelnél. Ilyenkor baromira fel tud bosszantani, hogy egy ilyen nyomoronc lúzernek, aki úgy tűnik, hogy rettenetesen idióta és önző is ilyen odaadó barátnője van... Elképesztő. Miért vagy együtt vele? Szereted, hogy le se sz*r téged? Meg un téged? Ez neked jó? Hagyd el a fenébe, ezerszer jobb embereket találhatnál! Főleg, ha még csinos is vagy, akkor pláne. Ő meg játszon a gépével... Ilyet hát komolyan besz*rok már ezen a világon, hogy az ilyen surmók kifogják az aranyhalat, aki meg értékelni tudná az meg egyedül van.


Bocs hogy kicsit durva voltam.

2014. jún. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hobbim a (fotó)modellkedés, de nem szeretek kérkedni vele, mert akkor eleve elvagyok rendelve nagyképűnek... Teljesen levagyok most lombozva, Nekem ő az első barátom, én már neki nem is tudom hanyadik vagyok. 20 évesen boronálódtam vele össze :D Nagyon bánt a dolog, hogy én megpróbálom a maximumot kihozni magamból és letolást kapok érte...:( Mondtam Neki, hogy nem örülök, hogy elmegy a barátjával, mert vele bezzeg megteszi... erre ő azt szűrte le, hogy én őt láncon tartom, meg papucsnak használom... közben meg nem érdekel, ha megy, eddig is mehetett, csak rosszul esik, hogy vele megy, velem meg nem... és direkt félreérti, hogy én jöjjek ki hibásnak...
2014. jún. 24. 01:04
 7/18 anonim ***** válasza:

"Végig olvastam, ezekkel a korábbi suttyókkal ne törődj."


Nemhiába írhattad ki, hogy "végigolvastam". Ha ezzel akarod magad felsőbbrendűnek mutatni, akkor jossz úton jársz, mert ez a viselkedés inkább egyfajta stréberségre utal. Más kérdésfeltevők egy pár mondatban is le tudják írni a lényeget, nem fárasztva a népet [esetleg elnézést kérnek, ha hosszabb lett]. A "suttyú" jelző inkább téged minősít, nem pedig az "előzőeket"

2014. jún. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Na jó én ezt nem olvasom tovább, csak még idegesebb leszek. Hagyd ott, vissza se nézz, lépj túl rajta ez egy nyomoronc p*cs! Nyilván az előző barátnői sem bánták meg, hogy leléptek.

Őszintén szerinted mennyi az esélye annak, hogy egy ilyen veszedelmes f-a-s-z megváltozzon pozitív irányba? Szerintem nagy 0! Maximum ígérgetni tudná és annyi. Az idődet pocsékolod vele, egy olyan ember mellett telnek az éveid akivel nem lehet jövőt elképzelni sem. Egy kutyában több örömödet lelnéd és az garantáltan szeretne egy életen át...

Ha ezzel az emberrel együtt maradsz akkor meg is érdemled, hogy így kihasználjon és csak egy eszközt lásson benned ami kielégíti néha az igényeit...

2014. jún. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Már bocsi, hogy hozzászólok, de a stréberség nem 30 sor végigolvasásánál kezdődik! Szimplán elolvasta, amit pl. Te nem tettél meg! Ez nem olyan történet, amit lelehet írni 5 sorban! Ha nem akarod elolvasni, akkor legalább ne kritizáld a másikat, aki próbál segíteni, mert Te eddig semmi hasznosat nem tettél hozzá! :) Bocsi, ha túl hosszúra sikeredett és nincs kedved ezt sem elolvasni... nem akarok konfliktust egyébként, csak segítő válaszokat várok és nem akarom, hogy egymást marják az emberek! :)
2014. jún. 24. 01:15
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

"Már bocsi, hogy hozzászólok, de a stréberség nem 30 sor végigolvasásánál kezdődik! "


Igaz, nem is az volt a stréberség, hogy végig olvasta, hanem az, hogy kihangsúlyozta ezt, és ezzel kiemelte magát azok közül, akik nem olvasták végig, ráadásul, még minősítette is őket. Ez pedig stréberség, nézz utána a szó jelentésének, ha nem hiszed.


"Szimplán elolvasta, amit pl. Te nem tettél meg"


Így van, nem tettem meg, ez igaz.


"Ez nem olyan történet, amit lelehet írni 5 sorban! Ha nem akarod elolvasni, akkor legalább ne kritizáld a másikat,"


Mert mintha a kritika egy negatív dolog lenne...Mellesleg, nem azért kapott kritikát, mert végigolvasta, hanem azért, mert stréberül viselkedett. 5 sorban valóban nem lehetne leírni, de 5 mondatban talán igen. Ha valaki kíváncsi a részletekre, rákérdezett volna.


"Bocsi, ha túl hosszúra sikeredett és nincs kedved ezt sem elolvasni..."


Ugyan, semmi probléma ;-) De tényleg!


"nem akarok konfliktust egyébként, csak segítő válaszokat várok és nem akarom, hogy egymást marják az emberek! :"


Ennek örülök, még lehet, egyszer mégis végigolvasom ;)

2014. jún. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!