Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Megígérte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Megígérte, hogy változtat, de az ígéret után egy nappal meg is szegi.

Figyelt kérdés

Nagyon zavart már, hogy ha olyan történeteket hallgatok, amik akkor történtek, amikor még nem voltunk együtt a barátommal, akkor mind úgy kezdődik, hogy "de be voltunk rugva.." Aztán most már, ha nélkülem megy el valahova, az is csak úgy kezdődik, hogy "de be voltunk rugva..."

Egyszerűen nem képes elmenni sehova úgy, hogy normálisan viselkedjen, ne verjék meg valamiért, és ne rúgjon be. Mostmár hétköznapokon is megesik, hogy átmegy egy haverjához, lerészegednek, hajnalba hazamegy, reggel meg munka..

Na most én megkértem á, hogy egy picit moderálja magát, mert ennek így nagyon nem lesz jó vége, és nem fogom így a továbbiakban komolyan gondolni vele a kapcsolatunkat, mert így nem is az. Sokszor a hátam mögött csinál dolgokat, szerintem csomó ilyen hétköznapi alkalomról nem is tudok ( mert még nem élünk együtt), meg derültek már ki dolgok, amiknek a feléről sem tudtam, és megmondta, hogy igen, a feléről sem tudsz...


szóval a lényeg az, hogy ezt szombat este beszéltük meg, megígérte, hogy változtat, erre vasárnap este is és hétfőn este is mint kiderült tökrészegen randalíroztak a haverjaival..


Mostakkor? Mit tudok csinálni? Fel van háborodva, ha lealkoholistázom.. mert, hogy ő nem az, csak ha buli van, miért ne ihatna már..

3 éve vagyunk együtt, én L20 ő F22


2014. jún. 24. 06:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen éretlen... Sajnos ha az elbeszélgetés nem használ, akkor nem vagy neki olyan fontos, hogy ennyit változtasson az életvitelén érted..Szerintem ilyen korban illene megkomolyodnia az embernek lassan főleg ha munka van mellette. De lehet, hogy csak én látom ezt így 20 éves fejjel.
2014. jún. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem érdekli a változtatás, csak azt szeretné, hogy ne nyúzd tovább. azért ígérte meg.
2014. jún. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Adj neki ultimátumot, már csak magad miatt is. Egy ismerősöm hasonló helyzetben volt a barátnőjével. A csaj megmondta hogy el hagyja ha nem változtat, a srácot persze nem hatotta meg a dolog. A barátnője szakított vele, erre rá egy-két hétre a srác visszasírta magát és onnantól már moderálta magát, mert félt hogy a csaj kiteszi.

Neked a dolgon nincs vesztenivalód, ha meg tud változni esélyetek lesz egy szép kapcsolatra, viszont ha tróger marad se vesztesz semmit csak egy problémás kapcsolatot, ami éveket vehet el tőled... Ilyen esetekben nem szabad választási lehetőséget adni!

Amúgy ez a srác nem vesz téged komolyan. Gyakorlatilag átb**z és nem is érdekli hogy te mit akarsz.

2014. jún. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A magad érdekében adj neki ultimátumot tényleg, és ha nem változtat, akkor tartsd is be. Sőt én már most menekülnék a helyedben, mert ebből semmi jó nem lesz a későbbiekben.
2014. jún. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!