Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha párotok folyton a telefonját nézné akárhányszor találkoztok?

Figyelt kérdés
Akárhányszor találkozunk a barátnőmmel mindig a telefonján facebookozik stb.Mondjuk még így is figyel rám meg ugyanúgy beszélgetünk mint máskor de zavaró h ott a kezében a teló.titeket ez mennyire zavarna?
2014. jún. 24. 08:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé, az ilyen netfüggő kis p*csákat nem bírom. Majd amikor dugod és a telefonját fogja piszkálni
2014. jún. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát,én már biztos kivertem volna a kezéből! Ha velem van velem foglalkozzon.
2014. jún. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavarna, és soha nem csinálok ilyet, ha valakivel beszélgetek.


Ez az én szememben már a függőség kategória.

2014. jún. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor hozzávágnék az illetőhöz valamit. Nem azért, hogy a központban legyek, de azért tiszteljen már meg egy kis figyelemmel...
2014. jún. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna! Ez azt jelenti, hogy tiszteletlen!
2014. jún. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Igencsak tiszteletlenség, főleg egy kapcsolat elején - és a kérdésedből az jön le nekem, hogy a kapcsolat elején jártok.

Én tuti megmondanám neki, hogy amikor velem van, akkor legyen velem, mert amúgy tiszteletlenség. Persze ha néha megnézi az nem gond, meg amikor nincs velem, akkor sem érdekel. De ezt nem érzem szerelemnek, mert akkor ez nem így lenne. Már bocs.

2014. jún. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy épp ez az, hogy én ha csak egy sima emberrel beszélgetek, akkor sem vagyok vele olyan tiszteletlen, hogy közben mást csinálok. Akkor meg a szerelmemmel ezt duplán betartom.
2014. jún. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem baromira zavarna, és meg is mondanám neki, hogy ez nagy bunkóság!!
2014. jún. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem a barátom csinálja ugyanezt... mi is a kapcsolat elején vagyunk
2014. jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát,én már biztos kivertem volna a kezéből! Én személy szerint a nagyon akarok, akkor egyszerre több dologra is tudok figyelni, és bár igazság szerint ez is már egy öt éves téma azzal én is tisztában vagyok. Viszont ha ez nem tetszik valakinek, akkor lehet sarkon fordulni mondják, hogy bunkóság na de ez csak okoskodás. Azonban ha ezt valaki megcsinálná velem, akkor az nagyon gyorsan fogja menekülőre, mert...Fúúú!

persze csak képletesen.


(ff33).

2019. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!