Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én nem értem ezt? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem ezt? Ez most hogy is van?

Figyelt kérdés
Jó pár hónapja szakítottunk már.. nem értem hogy ő hogyan tudott anno olyan gyorsan tovább lépni.. mind a ketten sírtunk a szakításnál, de azóta szinte utál. Próbálkozik új társat találni de csak pofára esik sorra. Itt voltam én aki még most is tiszta szívből szereti de én persze nem vagyok már biztos elég jó :D szerintetek hogy lépett ilyen gyorsan túl? az a kamu így szeretlek úgy szeretlek duma, meg az örökké (aztán kb holnap vége) ezek semmit se érnek?
2014. jún. 24. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez azért a szakítás okától is függ, meg hogy milyen volt a kapcsolat. Van aki gyorsan túllép, van aki mutatja hogy ő már jól van, és van akinek lassan megy.
2014. jún. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szandra124 ***** válasza:
Valami oknál fogva szakított veled de szerintem megbánta. Én ezért utál. Pl én is voltam így. Mai napig utálom az exem pedig én dobtam.. szóval természetes ez. És az is,hogy új pasit (vagy csajt,mert nem írtál nemet :D ) akar akivel elfelejthet.
2014. jún. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért szakított veled? A kapcsolat vége milyen volt? Végig intenzív, vagy egyre rosszabb, érezted, ahogy lélekben eltávolodik tőled?
2014. jún. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sokat veszekedtünk azt láttam rajta h már nem akar velem lenni stb. Megunt elvileg, ő engem okolt mindenért szerinte pont fordítva volt hogy én őt.. Aztán a szakítás után összevesztünk elég komolyan ... minden rossz jelzőt egymáshoz vágtunk én próbáltam nem megsérteni de egy idő után elegem lett hogy így beszél velem és eldurrant az agyam.. olyanokat mondott hogy sose szeretett stb.. de tudom hogy igen ebbe biztos vagyok! nagyon durva szakítás volt
2014. jún. 24. 09:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!