Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néz le engem mindenki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz le engem mindenki?

Figyelt kérdés
Én vagyok a családban a legkisebb. Anyukám mindig jobban kijött a nővéremmel, vele beszéli meg a mai napig a gondjait. Velem nem nagyon beszélget, nekem nem mondja el hogy mi történt vele. Mindig azt mondja hogy sose lesz senkim, hogy 22 évesen ha eddig nem találtam egy fiút komoly kapcsolatra akkor ezután se fogok. A tesóm is mindig gúnyolódik velem.
2014. jún. 24. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Fúh, hát ez nagyon nem szép egy "anyától", mivel a gyermekét egy percig sem becsüli alá.

Tudom, h könnyebb mondani, de ne hagyd magad! Ne hagyd, h ezek a szavak befolyásoljanak. Ha még 1 ilyen megjegyzést kapsz, akkor állj ki magadért! Mondd meg neki/nekik, h te még semmiről sem vagy lemaradva és ha nincs pozitív hozzászólása hozzád, akkor inkább ne is akarjon veled kommunikálni, mert ezek szerint nem tudja, h a szavaknak mekkora súlya van!

2014. jún. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ebből kifolyólag kialakult benned egy kisebbségi komplexus, és ezt kivetíted az életed más területeire is. Valahogy ki kell szakadnod a családból, vagy a megszokott életedből, és kicsit önbizalmat nyerni. Ahogy látod magadon, hogy igenis megállod a helyed itt és ott, meg amott, úgy jön majd vele együtt önmagad megbecsülése is, hiszen be tudod bizonyítani, hogy valamire igenis jó vagy. És ne félj, valamiben mindenki jó, még akkor is, ha ezt mások nem nagyon akarják elismerni. Én is legkisebb voltam, és bennem is nyomott hagyott, de úgy érzem már lassan legkisebből a legnagyobb lettem. :) És köztem és tesóim között 6-8 év van.

Ne hagyd, hogy más mondja meg, hogy te milyen vagy.

Amúgy tanulsz? Munka? Barátok?

2014. jún. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem is szekálnak, hogy "na, miért nem vagy szerelmes? Így mikor mész férjhez? A gyereknek is jönnie kell 25 előtt!" és 19 vagyok... :D de már csak nevetek rajta. Kínomban. El kell viselni. Aztán majd változtatunk rajta, mikor úgy jön össze.
2014. jún. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne hallgassatok rájuk! Az csakis a Ti saját dolgotok nem másé!!!!!! Ha pedig téged kedves kérdező szekál érte az édesanyád vagy valaki más akkor az illető saját magával nemlehet kibékülve nem te veled!Csupán Te rád akarja dobálni az olyan érzelmeit amikkel saját maga vagy maguk sem tudnak mit kezdeni.
2014. jún. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én is hasonló cipőben járok. csak nekem bátyám van, elsőszülött, fiú is ráadásul, istenítik. én meg mintha ott sem lennék.

de már megszoktam, elengedem a fülem mellett a beszólásokat, meg gúnyolódásokat.

2014. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt lehagytam, hogy szintén legkisebb vagyok, sokszor csak az a nevem, hogy "az XY húga". Durván az árnyékában vagyok. Illetve az egész családban a legkisebb lány... idővel biztos jobb lesz.
2014. jún. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem néz le szerintem. De ha ez az egyetlen amiről beszéltek, akkor nagy a baj. A családod alapból szeret, ezt veheted biztosra.
2014. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én fiúként vagyok hasonlóképp...


Tudod mit, fogjunk össze, szexeljünk egy orbitálisat, aztán mjad fognak nagyot nézni, ha mi ketten kéz a kézben eléjük vágunk. :D

2014. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!