Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok elég jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok elég jó senkinek?

Figyelt kérdés
Külsőre teljesen átlagos vagyok. Kedves vagyok, viszont nem egy bőbeszédű. Megértő vagyok mindenkivel, de úgy látszik ez még sem elég. De nem tudom miért az eddig fiújaim mindig otthagytak egy pár hónap után.
2014. jún. 24. 11:25
1 2
 1/18 Mr. Truth ***** válasza:
Nemtudom én nagy dumagép vagyok szóval pont jó lennél mert nem vágsz sürün a szavamba :D
2014. jún. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Legszívesebben meghalnék, mert az én életemnek semmi értelme.
2014. jún. 24. 11:27
 3/18 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ?
2014. jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ez közel sem jelenti azt, hogy senkinek sem vagy jó. Amúgy meg majd elég lesz egy embernek jónak lenni és kész. Nem hiszem hogy 20 feletti lennél, és ilyen korban ez még nem is nagyon számít, mert a legtöbb fiú nem is akar hosszú kapcsolatot. Annyit jelent ez az egész, hogy pont beleválasztottál. Amúgy hány kapcsolatod volt, és miért értek véget? Nem hiszem hogy ennyi lett volna az oka.
2014. jún. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Mr. Truth ***** válasza:

Azért mert nincs palid...? Igazából ez a te hibád ha ennyitől értelmetlen az életed...

Nekem sincs nőm de marha jól érzem magam mert nekem a párkeresés csak hobbi és nem főfoglalkozás :)

Annyi minden fontosabb és jobb dolog van a párkapcsolatnál csak keresd meg a hozzád illőt és ha boldog vagy jönnek majd a pasik is...

Épp testben épp lélek... ;)

2014. jún. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány?
2014. jún. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Na, azért ne beszélj hülyeségeket. Hány éves vagy? Miért gondolod, hogy semmi értelme az életednek? Mert pár fiúnak nem voltál elég? Ez elég indok? Semmi más érdekeset nem találsz az életben, ami boldoggá tenne? Mert az inkább oka annak, hogy egy fiúnak sem voltál elég. Nem egy kapcsolattól kell boldognak lenni, hanem egy kapcsolat csak még több boldogságot hoz, ha boldog vagy.
2014. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A hatosnak látom megy az értő olvasás.
2014. jún. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok. Egy szál önbizalmam sincs, pedig mások szerint nem vagyok csúnya. Nem akarok örökre egyedül maradni, ezért szeretnék már meghalni. 3 kapcsolatom volt, amik csak 2-3 hónapig tartottak. Ők nem tiszteltek engem.
2014. jún. 24. 11:35
 10/18 anonim ***** válasza:
21 évesen még csak most kezdődik az életed. Komolyan semmi szépet nem látsz benne? Miért gondolod, hogy csak akkor lehetsz boldog ha van valakid? Találhatsz ezernyi más szépet az életben, és akkor még az esélyeid is megnőnek, hogy összehoz a sors valami értelmesebb emberrel, aki majd tisztel is téged. Mert ha ennyire semmit nem találsz az életben, akkor csak a kb. ugyanilyen emberek fognak érdeklődni feléd. Tanulsz még vagy dolgozol? Baráti kör?
2014. jún. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!