Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet olyan férfit találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan férfit találni párkapcsolatra, aki értékeli, hogy nem iszom, nem dohányzom, nem bulizok és inkább szerényebb vagyok? 36/N

Figyelt kérdés

2014. jún. 24. 11:48
1 2
 1/17 Mr. Truth ***** válasza:

van egy halom

csak ők meg a buta szukákat vadásszák mert az a trendi...

2014. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
én ezeket értékelem, ha jól vagyok én se csinálom egyiket se.
2014. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
ja és hozzátenném, hogy normális férfit, aki felelősségtudó, vannak tervei, nem a mának élő, nem bulizós..
2014. jún. 24. 11:52
 4/17 anonim ***** válasza:
Én értékelnék egy ilyen nőt, de az a baj, hogy a nők a rossz pasikra buknak, tartok tőle, hogy te is, kérdező.
2014. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Én értékelem mindezt! Irj rám kérdező! 22F
2014. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem iszol? Ha abszolút egy kortyot se az nálam mínusz! :D


Amúgy miért kellene, hogy ezt értékeljék benned? A kérdésed alapján úgy tűnik, mintha az aki néha eljár bulizni rossz ember lenne. Ez negatív tulajdonság? A szerénység pedig pozitív lenne? Én inkább olyan semlegesnek érzem. Inkább egyéb pozitív tulajdonságokat próbálj kihangsúlyozni. Azért nem olyan nagy szám manapság, hogy nem dohányzol. Én sem mégse érdekel senkit. :D

2014. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Egyik sem olyan tulajdonság, amit különösebben értékelni kell. Hogy nem iszol, nem dohányzol a te döntésed az egészséged, vagy bármi más érdekében. Ezt maximum tiszteletben lehet tartani. A nem bulizás ebben a korban már természetes, illetve átalakul csendes beszélgetős, baráti összejövetelekre és hasonlóakra, szintén nem kunszt, amit értékelni kellene. A szerénységet lehet, de az meg mentalitás kérdése, kinek mi jön be, akinek az annak kellesz, akinek nem az, annak nem. Tehát megint nem egy különösebben értékelhető kiemelt tulajdonság.

39/F

2014. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem is azt gondoltam, hogy ezek értékelhető tulajdonságok lennének, csak elegem van abból, hogy ha valakivel megismerkedek, akkor rögtön meg akarnak változtatni, hogy legyek nyitottabb, társaságibb stb... nekem pedig nem megy és évek óta csak ilyen pasikba botlom. Ebből arra következtetek, hogy a nagydumás, bulizós nők kelendőbbek...
2014. jún. 24. 12:20
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez esetben úgy tűnik a 4-es válaszolónak van igaza.
2014. jún. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Olyan kell neked, akit nem kaphatsz meg, dolgozd fel. Nyilván, ha többen mondták ezt neked, akkor lehet benne valami, nem? Vagy mindenki hülye és csak te lehetsz okos?
2014. jún. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!