Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legelső igazi komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legelső igazi komoly kapcsolat után mennyi idő múlva voltál képes újra szeretni valakit?

Figyelt kérdés

Félek már más iránt soha nem lesz az az érzés, ami Vele volt.(2 év után szakítottunk mert csajozott mellettem és már nem éreztette hogy szeret, csak voltam kb.)

18L


2014. jún. 24. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hónapba telt.

20L

2014. jún. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én 6 és fél hónapnál járok.de szerintem amíg nem jön valaki aki megmutatja hogy lehet jobb, addig nem múlik az érzés..21f
2014. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nekem 1 év kellet mire elfelejtettem de ha van valaki más aki szimpatikus és el vagy vele úgy sokkal könnyebb :)
2014. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fél év. És jött egy új. Most pedig éppen azt a csalódást próbálom kiheverni.:D
2014. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én is 16-18 éves koromig voltam együtt az első szerelmemmel.Most 23 vagyok,de a lelkem mélyén még mindig hiányzik,pedig már 2 barátom is volt akit szerettem utána.Szerintem a legelső mindig elfoglalja az ember szívének egy részét.
2014. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem 3 ev
2014. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem addig fog tartani, amíg nem jön a következő.
2014. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

19 -20 éves korom között volt, a második kapcsolat az életemben, az egyetlen komoly kapcsolat, a nagy ő előtt. A vőlegényem volt, de nagyon csúnya véget ért. A kapcsolat is viharos volt az utolsó hónapokban, sok veszekedés a beteges féltékenysége miatt, stb....végül elhagytam.


4 évvel a szakítás után, 24 évesen lettem újra szerelmes. De ez sokkal intenzívebb, és a kapcsolat is gyökeres ellentéte az előzőnek.

Azóta újabb 4 év telt el, házasok vagyunk már, és most várjuk hogy összejöjjön az első baba:) 28/N

2014. jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!