Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vágytok arra, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágytok arra, hogy az első szerelmetek az utolsó is legyen?

Figyelt kérdés

akinek nem inge...


nem azokra vonatkozik, akik véletlenül pont egy olyan fiút/lányt találtak elsőre, akivel az életüket le tudnák élni, hanem azokra, akik így állnak hozzá, hogy az első egyben az utolsó is. szóval pl addig nem akarnak összejönni senkivel, amíg azt nem tudják mondani, hogy igen, ő az, aki a feleségem/férjem lesz.


nem jobb egy kicsit tapasztalni, kiélni magad, hogy ne 30 évesen döbbenj rá, hogy hoppá, még nem feküdtem le senkivel, stb.? :)


csak érdekel hogy miért látjátok így :D


kort és nemet is írjatok :)


18/L


2014. jún. 24. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

nem akarunk csalódni :)

én nagyot csalódtam az elsőben sajnos, azóta nem is nagyon mertem mást szeretni, mert félek a csalódástól...lassan kezdem úgy érezni, hogy végre készen állok egy kapcsolatra, de életre szólót akarok!

21F

2014. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kicsit fura a kérdés:D

Ha valaki szerelmes lesz, az nem attól lesz, hogy biztos vagyok benne vele élem le az életem:D

Ilyen nincs.


Másrészről, bekeverjük itt a dolgokat, de ugye ki akar olyan párkapcsolatot, aminek szemmel láthatóan csalódás a vége. Akkor ugye inkább az ész dönt, mint a szív. Eltúlozva: hiába szeretek bele egy többszörös sorozatgyilkosba, ha rájövök hogy pszichopata, kiszeretek:D


Ja meg bekeverjük azt is hogy ki mennyit él, de b@5zki, akkor ez a kérdés az alkalmi kapcsolatokra vonatkozik, de én pl. élek eleget, kell a francnak plusz probléma:D

2014. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
vannak olyan emberek, akik hiába szeretnek bele valakibe, nem jönnek vele össze. az okuk pedig az, hogy még fiatalok, és nem gondolják, hogy pl 18 évesen örökre együtt lesznek a szerelmükkel, ezért inkább 30 évesen akarnak először járni valakivel :D
2014. jún. 24. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert valahol szerintem mindenki erre vágyik, akinek egészséges a lelkivilága. Egy párra, aki tökéletes, és mindent meg tudnak beszélni, mindent tudnak együtt csinálni, ami érdekli őket, egyszerűen jól érezni magukat.


Ennek ellenére már volt több komolyabbnak ígérkező kapcsolatom, meg "egyéjszakás" is.

De ha valakivel nem gondolom azt elsőre, hogy vele az életemet is le tudnám élni, akkor felesleges kapcsolatba kezdeni vele, mert csak szenvedést okozok két embernek is. Akkor csak szex, és kész.

2014. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött össze az első szerelmemmel hogy együtt maradjunk. :(

Ha valakinek megadatik egy NAGY első szerelem akkor érthető, hogy vele szeretne maradni. Ha valakinek ez nem jött össze akkor nyílván ezt nem érti.

2014. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!